MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders Collector's Edition
3.2307692307692
13

Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders Collector's Edition

Owen Wright potřebuje nutně vaši pomoc! Vydejte se do jednoho britského města a pomozte mu najít a zachránit Olivii, dceru našeho hlavního hrdiny, v dechberoucí hidden object hře s názvem Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders! Nové pokračování skvělé série vám otevře dveře do světa tajemství a záhad. Dopadněte zločince, který zabíjí nevinné lidi. Přijměte tento nelehký případ, vyřešte spoustu hádanek a najděte všechny požadované objekty. Stáhněte si hru Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders ještě dnes a zcela zdarma a nedovolte, aby se cesty Owena a Olivie definitivně rozešly!

BRINK OF CONSCIOUSNESS: THE LONELY HEARTS MURDERS COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BRINK OF CONSCIOUSNESS: THE LONELY HEARTS MURDERS COLLECTOR'S EDITION HRY:

BRINK OF CONSCIOUSNESS: THE LONELY HEARTS MURDERS COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Odkrývání tajemství a a děsivých záhad dnes už není tak zajímavé a složité, jako tomu bylo před pár lety. V dnešní době policie a její vyšetřovatelé jen zadají potřebné údaje do svých počítačů a prostřednictvím svých mocných strojů získávají veškeré informace, aniž by museli příliš zatěžovat své mozky. Dříve ale nic tak jednoduché nebylo. Pokud tedy chcete zaměstnat svou šedou kůru mozkovou, vyzkoušejte novou hru z prostředí Londýna devatenáctého století s názvem Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders, která k nám přichází od vývojového týmu Big Fish Games. Pokud máte chuť vrhnout se na vyšetřování záhadného případu, přečtěte si naše review a poté se vrhněte na úžasný výlet!.. Read more

Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders je druhým pokračováním známé singleplayerové série se zřetelnými prvky adventury a logických her. Hratelnost tohoto titulu je prostě dokonalá! Ve hře budete absolvovat spoustu typických hidden object scén, ve kterých budete mít za úkol najít předměty uvedené na seznamu, z nichž některé musí být správně zkombinovány s jinými objekty, jiné zase mohou být interaktivní. Setkáte se tu ale také s úkoly typičtějšími pro adventury, jako je navigace míčku skrze bludiště a mnohé další. Je tu zkrátka z čeho vybírat, a pokud se vám bude zdát nějaký úkol příliš složitý, stačí si změnit nastavení obtížnosti na jednodušší mód ze tří možných. Kromě této možnosti odlehčení náročnosti máte k dispozici rovněž nápovědní systém, který vás dostane z komplikovaných situací.

Druhým důležitým prvkem hry je její příběh, a pokud by vás už něco mělo přesvědčit k pořízení plné verze Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders a nejen ke stažení volně dostupného dema, by měl být právě tento herní aspekt. Budete pomáhat dvojici detektivů snažících se najít sériového vraha, jenž zabíjí lidi, kteří se nešťastně zamilovali. Zločinec navíc unesl i dceru jednoho z vyšetřovatelů a ti se teď právem obávají, že se stane jeho příští obětí. Vaším úkolem tedy bude pomoci tomuto neobvyklému detektivnímu páru při vyšetřování a budete společnými silami procházet temnými a děsivými scenériemi s cílem zachránit nevinnou dívku.

Dalšími dvěma prvky, které odlišují tento titul od konkurence, je grafické a zvukové zpracování. Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders je hra plná úžasně vypadajících, temných a podmanivých londýnských scén. Ty vypadají opravdu skvěle, co je ale ještě působivější, je spousta fantastických cutscén, které jsou namluveny neuvěřitelně dokonale a realisticky. Výborná je i synchronizace videa a zvuku a celá hra je navíc orámována malými detaily, jako jsou drobné animace, které jednotlivé scény oživují, nebo děsivé zvuky, během kterých vám naskakuje po celém těle husí kůže.

Určitě se nebudeme mýlit, pokud řekneme, že Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders je jednou z nejlepších hidden object her pro jednoho hráče a svůj názor můžeme podložit neuvěřitelně děsivým a originálním příběhem, který nás dokonale uvede do Londýna 19. století, vyzývavou a poutavou hratelností, která je směsicí hidden object scén okořeněných adventurními a logickými prvky, a také báječnou grafikou, na kterou je radost pohledět, doplněnou temnými zvukovými efekty a dokonalým soundtrackem, který vás definitvně přesvědčí k pořízení této hry ještě dnes. Ať už upřednostňujete jakýkoliv aspekt hry, určitě si tento kousek náležitě užijete!