Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Na hraně příčetnosti: Syndrom Doriana Graye

Nová unikátní a úžasná hra s názvem Brink of Consciousness: Dorian Gray Syndrome otevírá dveře všem hráčům do fantastického hidden object světa, ve kterém musíš vyřešit spoustu náročných hádanek! Seznam se s hlavním hrdinou Samem a pomoz mu vypátrat a zachránit svou milovanou přítelkyni Annu, která byla unesena nebezpečným maniakem. Využij Samova novinářského talentu a schopností, buď opatrný a zastav tohoto manikaka, jak nejrychleji to jen půjde! Úchvatná grafika a kouzelná hudba na tebe už ve hře Brink of Consciousness: Dorian Gray Syndrome čekají! Stáhni si ji právě teď a zcela zdarma a pomoz oběma milencům!

Title - Na hraně příčetnosti: Syndrom Doriana Graye Game Download for PC and Mac Description - Release your tension with Na hraně příčetnosti: Syndrom Doriana Graye, a Hry s ukrytými předměty game created by MagicIndie Softworks. Nová unikátní a úžasná hra s názvem Brink of Consciousness: Dorian Gray Syndrome otevírá dveře vš...
Pin it

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Na hraně příčetnosti: Syndrom Doriana Graye. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

NA HRANĚ PŘÍČETNOSTI: SYNDROM DORIANA GRAYE OBRÁZKY

KOMENTÁŘE PRO NA HRANĚ PŘÍČETNOSTI: SYNDROM DORIANA GRAYE

Premium Games
Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017