MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Chimeras: Tune of Revenge Collector's Edition
3.3125
16

Chimeras: Tune of Revenge Collector's Edition

Vydejte se v nové vzrušující hidden object hře s atraktivním názvem Chimeras: Tune of Revenge do mysteriózního městečka, zbavte ho zla a zlomte všechny kletby na něj uvrhlé! Asi před třinácti lety se tu udál jeden hrozný zločin, jeho nádech je tu ale cítit stále. Hrozné předpovědi navíc rozpoutávají mezi místními obyvateli strach a obavy. Zastavte je a uveďte vše znovu do pořádku, dopřejte městu znovu klid a mír. Počkejte si na vydání hry Chimeras: Tune of Revenge a prožijte skvělou zábavu! Hodně štěstí!

CHIMERAS: TUNE OF REVENGE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

CHIMERAS: TUNE OF REVENGE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Malá městečka jsou odjakživa pro svou odlehlost a nerušenost vděčným tématem nejrůznějších hidden object titulů a zdá se, že temné síly mají podivnou tendenci scházet se právě tady. Na druhou stranu hidden object hry, jejichž děj se odehrává právě v takovém prostředí, bývají často z nějakého důvodu vždy nesmírně zajímavé. Vývojový tým Elephant Games nám nyní představuje jednu z těchto hidden object záležitostí se zajímavým názvem Chimeras: Tune of Revenge! A jak se zanedlouho dozvíte, tato hra je v lecčem opravdu hodně zajímavá, a pokud jste připraveni vydat se na nezapomenutelnou cestu do malého městečka plného záhad a intrik, pokračujte ve čtení naší recenze! Hru si můžete samozřejmě také stáhnout a vyzkoušet ve volně dostupné trialové verzi!.. Read more

Aby se hra lidem zalíbila, měla by být zaprvé dostatečně originální. V tomto ohledu nemá Chimeras: Tune of Revenge žádný problém, neboť, přes obehrané herní prostředí, disponuje velice zajímavou a inovativní příběhovou linkou. Ocitáte se v městečku Graysand, malém sídle obtěžovaném spoustou stvůr a kreatur, která tu ohrožují mistní obyvatele na životě. Proti vám stojí zloduch, který se chce na lidech Graysandu pomstít za dávnou křivdu, kterou mu způsobili. Abyste rozlouskli všechna tajemství, která tento ničemný maniak skrývá, musíte rozšifrovat třináct zakletých karet, z nichž každá z nich má spojitost s jedním monstrem. Tato stvoření musíte samozřejmě posléze zničit, jedině tak totiž Graysand zachráníte a nastolíte v něm znovu klid a mír! Jsme si jistí, že už jen samotný příběh vás strhne a už  jen on sám vás donutí pořídit si plnou verzi titulu!

Pokud si ale stále ještě nejste jistí, nechte nás, abychom vás přesvědčili popisem hratelnosti. Chimeras: Tune of Revenge je báječným mixem žánrů hidden object, logických her a adventur a musíme říci, že tato kombinace do sebe náramně zapadá. Na začátku hry jste vyzváni, abyste si zvolili jednu z úrovní obtížnosti a v závislosti na tom, kterou jste si vybrali, se bude lišit úroveň nápovědy. Poté už můžete začít se samotným hraním a od počátku jste obklopeni bezpočtem hidden object scén, z nichž některé jsou interaktivní. Dobré na nich je také to, že nejsou přeplněny všemožným harampádím tak, jako tomu bývá u jiných podobných her. Na své cestě narazíte na několik velmi zábavných mini her a hádanek, většinu z nich jste však patrně již hráli. Pár je ale naprosto originálních a ty jsou potom hodně zajímavé a zábavné! K dipozici máte nápovědu, pro rychlejší přemisťování můžete využít mapu, spolehnout se naopak nemůžete na diář. Ve vedlejší misi budete mít za úkol najít deset ztracených domácích mazlíčků.

Nakonec si ještě řekneme něco o grafickém a zvukovém zpracování – obojí je stoprocentní. Grafika je detailní, vychutnáte si zejména bohatá a barvitá prostředí, a také zvláštní efekty. Cutscény a 2D animace potom vdechují hře život. Hudba je originální a jaksi povznášející, na dobré úrovni je rovněž dabing. Co může po čase začít nudit, jsou snad jen zvukové efekty, které se však dají samozřejmě vypnout.

Chimeras: Tune of Revenge je zkrátka příjemná hidden object hra, která v sobě integruje prvky logických her a adventur. Titul disponuje poutavým a strhujícím příběhem o problémech na maloměstě, a pokud vám ani tohle nestačí, audiovizuální dojem je natolik silný, že jsme si zcela jistí, že vás bude tahle hra bavit po dlouhé hodiny!