MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure
4
4

Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure

Hry, s hledání skrytých předmětů, jsou hrány miliony lidí. Pokud jsi jedním z nich, tak si zkus zahrát Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure. Mladá novinářka Chelsea Connor potřebuje pomoc. Chystá se vyšetřovat záhadnou smrt svého otce! Byl zkušeným lovcem pokladů ale jednoho dne se nevrátil z výpravy v Africe. Pomož Chelsea najít záchytné body a dostat se až na dno věcí! Stáhni si Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure zcela zdarma.

CHRONICLES OF MYSTERY: THE LEGEND OF THE SACRED TREASURE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ CHRONICLES OF MYSTERY: THE LEGEND OF THE SACRED TREASURE HRY:

CHRONICLES OF MYSTERY: THE LEGEND OF THE SACRED TREASURE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure je nadherná hra s hledáním skrytých objektů z serie Chronicles of Mystery od vývojářů z City Interactive. S chytrou a bystrou novinářkou Chelsea Connor jsi zveřejnil okolnoti smrti jejího otce. Stopy při hledání v Etiopii vás dovedli do Paříže. Jsi už napjatý na tuto hru? Pak teda začneme s naším rozborem!.. Read more

Postavení předešlých her z tého serie bylo uctihodně vysoké. Proto jsme začli hrát Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure s opravdovým potěšením. Je tam mnoho hezkých animovaných scén, které dělají vaší cestu o mnoho vzrušující. Obvykle hudbu vypínáme ale u této hry jsme našli strašidelný a fajnový sountrack. Hledání skrytých předmětů je tak, jak má být. Je jen několik málo předmětů, které je těžké nalézt. Ale ve většině her je každé hledání dostatečnou výzvou pro fanoušky tohoto žánru.

V hře Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure vývojáři neustále zapasí s novým formátem her s hledáním skrytých předmětů. A to je i důvod, proč budou mnozí zmatení z tohoto titulu. Potřebuješ chvíli času, aby ses to něj dostal. Pokud si to ještě nezkusil, měl by si. Protože nebudeš litovat, je tam mnoho věcí k vidění a prozkoumání. Děj tě žene k dalšímu a dalšímu zkoumání aby si ho posunul dál. Hra dostane každého hráče a především začátečníky. Pro začátečníky je to výborná, protože ti kteří ještě neví, jak směřovat své první kroky v hrách se skrytými předměty, se to tu lehce naučí.

City Interactive se snaží vytvožit si jméno a styl. A jsme si jistý, že jednoho dne vymyslí i svůj vlastní žánr v úplně nové hře a představí nám slavné hry. Hodně štěstí!

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.1

Hard Drive: 246 MB