MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra CID THE DUMMY
3.6666666666667
12

CID THE DUMMY

Cid má sen - udělat něco užitečného, protože jeho život se mu zdá nudný a bezvýznamný. A osud mu dal šanci! Nyní musí najít dceru profesora Werkena, která se prostě vytratila. Je tu možnost, že byla polapena zlomyslným D-Troitem a jen odvážný Cid the Dummy jí může zachránit! Stáhněte si CID THE DUMMY absolutně zdarma a připojte se k bitvě proti zločincům!


CID THE DUMMY OBRÁZKY

CID THE DUMMY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

CID THE DUMMY od Oxygen Games je arkádo-akční adventura ve které musíte hrát za figurína CID. Tento animovaný hrdina je unaven z jeho monotónního života a sní o úprku z tohoto nudného světa. Brzy se jeho sny vyplní a on musí vyrazit zachránit krásnou dívku... Read more

Čestně, jen stěží můžeme vychvalovat zápletku v CID THE DUMMY. Je to jen další adventura, plná nudných postaviček. Není zde žádný zajímavý dialog, ani humor. Hra je monotónní, jako je opravdový život dělníka. Hráli jsme divné videohry, ale tento titul je ten nejdivnější. Pravděpodobně se tvůrci snažili vytvořit něco nového, ale zvládli vytvořit jen další levnou hru.

Tato hra nezahrnuje žádné propletence a je plná klišé. Nemusíte dělat nic nového, jen skákat a skákat… Nasbírat a vyřešit hádanky. Jste nadšený? To se opravdu divíme. Největší chybou CID THE DUMMY je absence obvyklých možností adventur, jako je “ukládání”. Připravte se kdykoliv na pohled na nápis “Game Over”  a v začít tuto “skvělou” zábavu znovu. Po pár Game Overů se přikloníte k instalaci tohoto titulu navždy.

Jednoznačně je hudba v pozadí a zvukové efekty lepší, než umělecká práce.  Nicméně tato skutečnost nedokáže zachránit tuto hru. A naše rozladění stoupá s každým dalším levelem. Jaká ostuda!