MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Cooking Academy 3: Recipe for Success
3.3989218328841
371

Cooking Academy 3: Recipe for Success

Seznamte se se třetím pokračováním vaší oblíbené kuchařské hry! Cooking Academy 3: Recipe for Success je skvělým titulem, který vám dává šanci napsat svou vlastní kuchařku! Pokud vás tato výzva láká, potom využijte pomoci toho nejlepšího učitele, Henri Formage, a jeho přátel a vrhněte se na toto vzrušující kulinářské dobrodružství. Zjistěte všechno o croissantech, kuřatech a vaflích, získejte nové dovednosti a užijte si zábavu. Cooking Academy 3: Recipe for Success je tu jen pro vás, stáhněte si tuto hru ještě dnes a zcela zdarma, připravte ty nejchutnější pokrmy a vytvořte tu nejlepší kuchařskou příručku. Příjemnou zábavu!

COOKING ACADEMY 3: RECIPE FOR SUCCESS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ COOKING ACADEMY 3: RECIPE FOR SUCCESS HRY:

COOKING ACADEMY 3: RECIPE FOR SUCCESS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud jste fanoušky her z kuchařského prostředí, potom budete nadšeni dalším pokračováním série Cooking Academy s názvem Cooking Academy 3: Recipe for Success od týmu Fugazo. Budete tu znovu připravovat tuny nejrůznějších pokrmů... Read more

Pokud máte již s Cooking Academy zkušenosti, nebude vám herní systém dělat žádné problémy. Krok za krokem budete připravovat recepty, budete sekat, loupat, louskat vajíčka, míchat spoustu ingrediencí a dělat finální úpravy jídel při řešení nejrozmanitějších úkolů, některých komplexnějších, jiných zase obtížnějších. Kuchařské prostředí je hodně blízké realitě, a tak se ve hře cítíte jako ve své vlastní kuchyni. Efekt autentičnosti se osvědčil, hra navíc nabízí velké množství zábavy.

I když ve hře budete připravovat spoustu pokrmů, budete bohužel zaskočeni celkem běžnou škálou jídel, kterými si odemknete cestu do dalšího levelu. Jednotlivé úkoly se často opakují a to dělá ze hry poměrně se opakující se a unavující záležitost. Proč by nemohli mít hráči odemknuté všechny pokrmy hned od začátku a nemohly se tak pohybovat hrou daleko volněji? To je bohužel nedostatek této hry.

Dalším nedostatkem her tohoto typu je, že pokud si zahrajete jednu z nich, je to, jako byste hráli všechny. Hrací systém je pořád stejný a smysl hry se nemění. I když ale hra Cooking Academy 3: Recipe for Success nepobrala příliš mnoho originality, přesto je tento titul extrémně chytlavý. Hra obsahuje solidní dávku zábavy, která uspokojí i zatvrzelé fanoušky žánru time management a zajistí jim několik úžasných hodin vaření. Příjemnou zábavu!