MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Alleys: Penumbra Motel Collector's Edition
3.5
36

Dark Alleys: Penumbra Motel Collector's Edition

Dokážeš si představit situaci, že by ti unesli rovnou před tvýma očima dceru? Ve hře Dark Alleys: Penumbra Motel se právě toto stalo. Ponoř se do tohoto temného a děsuplného příběhu, postav se spoustě výzev a složitým rébusům. Pro svou kvalitní grafiku, hudební doprovod či účasti skutečných herců je tato nová hra od vývojového týmu ERS s názvem Dark Alleys: Penumbra Motel už dlouho očekávána.

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK ALLEYS: PENUMBRA MOTEL COLLECTOR'S EDITION HRY:

DARK ALLEYS: PENUMBRA MOTEL COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud jste velkými fanoušky klasických her od ERS G-Studio, potom pro vás bude Dark Alleys: Penumbra Motel skutečným překvapením... Read more

Příběh Dark Alleys: Penumbra Motel se točí klasicky kolem pohřešovaného dítěte, dcery vašeho přítele, která byla unesena nějakým podivínem v motelu Penumbra. Nyní jste si to tedy namířili do jednoho z nejtemnějších údolí Ameriky, do míst, ve kterých se tento motel nachází.

I kdybyl jste už byli unaveni z her typu “najdi a zachraň”, bude se vám přesto Dark Alleys: Penumbra Motel líbit. Ve hře nenajdete klasické hidden object scény, přesto se jako hidden object hra hraje. Titul je doslova prošpikovaný spoustou hádanek, které nejsou nikterak snadné a některé z nich jsou opravdu obtížné. Nápovědní tlačítko ale funguje perfektně, bez jakéhokoliv opoždění a hádanky navíc můžete přeskočit. Určitě ale stojí za to je vyřešit bez nápovědy.

Temné a tajuplné scény Dark Alleys: Penumbra Motel nevypadají tak svěže, jako většina jiných od stejného vývojového týmu, přesto jsou ale jednotlivé předměty celkem dobře rozpoznatelné a jasné. Hudba je děsivá a perfektně sedí k prostředí hry, přesto se ale po chvíli omrzí. To není případ dabingu, ten je perfektní.

Hledání vodítek a snaha rozlousknout nějaké tajemství, to je něco pro skutečné fanoušky žánru hidden object. Dnes je toto všechno bohužel přeneseno jen na běžné jednoduché mini hry a hádanky, Dark Alleys: Penumbra Motel hráčům ale nabídne i několik zajímavých odlišností od klasického systému. Pokud tedy nemáte nic proti novým věcem, určitě se vám bude tato hra líbit.