MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dům 1000 dveří: Rodinná tajemství - Sběratelská edice
3.6480446927374
179

Dům 1000 dveří: Rodinná tajemství - Sběratelská edice

Seznam se s novou hidden object adventurou s názvem House of 1000 Doors: Family Secrets! Hlavní postava jménem Kate Reedová jednoho dne obdržela velmi záhadný dopis, ve kterém našla pozvánku na jednu seanci, kde jí žádají duchové, aby navštívila Dům s 1000 dveřmi. Poté ale zjišťuje, že se tento dům objevuje jen na chvilku na různých místech po celém světě a poté znovu zmizí. Kate se rozhodne do něho dostat a my nemůžeme tušit, co se stane dále!

DŮM 1000 DVEŘÍ: RODINNÁ TAJEMSTVÍ - SBĚRATELSKÁ EDICE OBRÁZKY

DŮM 1000 DVEŘÍ: RODINNÁ TAJEMSTVÍ - SBĚRATELSKÁ EDICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Během našich životů jsme se už setkali s tunami senzačních hidden object ság. Kolikrát je to opravdu hodně těžké, vždy se ale snažíme být co nejsrdečnější ke každému dalšímu takovému titulu. Dnes zaměříme naši pozornost na hru House of 1000 Doors: Family Secrets, vyvinutou týmem Alawar Entertainment... Read more

Hned první krůčky ve hře nás okamžitě přesvědčily, že tento hidden object počin bude určitě v období letošních svátků něčím výjimečným. Na rozdíl od většiny kratších her s lacinou grafikou, se může House of 1000 Doors: Family Secrets totiž pochlubit dostatečnou délkou, náročnými hádankami a absolutně úžasným uměleckým zpracováním.

I když příběh o bojovném a statečném hrdinovi a strašidelném sídle není ničím unikátním, hra nabízí skutečně vynikající prezentaci celé zápletky. House of 1000 Doors: Family Secrets, jak již samotný název vypovídá, obsahuje velký počet obrovských levelů, kde budeš čelit spoustě hádanek a mini her. Neustále přecházíš z jedné místnosti do jiné a z jedné sekce do další, takže musíš dávat pozor na cestu a pamatovat si, kudy si šel a kudy se vydat dále. Naštěstí si ale můžeš otevřít průvodce, který ti okamžitě ukáže, které místnosti si už zkompletovat. Nejvíce času ve hře strávíš hledáním různých podivných symbolů, záhadných portálů a dalších objektů. Hádanky se tu vyskytují v různých variantách, většina z nich ale není příliš obtížná.

Závěrem můžeme říci, že se jedná o perfektně provedenou práci, která si tě bezesporu získá svými báječnými ilustracemi a zapeklitými záhadami. Pokud právě hledáš nějakou dobrou hidden object strategii a nechceš ztrácet čas, House of 1000 Doors: Family Secrets se svým obrovským rancem scén ti určitě poslouží tím nejlepším způsobem. Užij si skvělou zábavu!