MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Dimensions: Wax Beauty
4.6
5

Dark Dimensions: Wax Beauty

Samotná královna vás prosí, abyste zachránili její město! A to je důležitý úkol, že ano? Pomozte tedy jejímu veličenstvu v nové neuvěřitelné hidden object hře s názvem Dark Dimensions: Wax Beauty! Prozkoumejte celé město a zjistěte, kdo je za zdejší podlé činy zodpovědný! Je to královnin bratr nebo snad jeho přítelkyně? Dopadněte zloducha a nedovolte mu, aby zrealizoval své nekalé plány. Odhalte všechny tajemství, najděte potřebné předměty a zpříjemněte si volné chvíle řešením záludných hádanek. Stáhněte si hru Dark Dimensions: Wax Beauty ještě dnes, užijte si skvělou hratelnost a odkryjte děsivou pravdu! Hodně štěstí!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Dark Dimensions: Wax Beauty. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

DARK DIMENSIONS: WAX BEAUTY OBRÁZKY

DARK DIMENSIONS: WAX BEAUTY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Dark Dimensions: Wax Beauty je další tajuplnou a strašidelnou hidden object hádankovou hrou od Daily Magic Production, která se nijak neliší od spousty současných her. Také tentokrát je příběh hodně vzdálený něčemu originálnímu a demonstruje nám klasické lidské negativní vlastnosti, jakými jsou žárlivost, závist, pocit viny, sobeckost a další... Read more

V Dark Dimensions: Wax Beauty bude vaším úkolem prohledat město a odhalit pravdu o záhadě týkající se podivného voskového muzea. Najděte hromady skrytých předmětů, řešte hádanky a toulejte se hidden object scénami a vydejte ze sebe to nejlepší, abyste se vyhnuli zalití do vosku. Jak vidíte, jedná se o klasickou hidden object adventuru, která je plná stále těch samých běžných chyb: příliš mnoho často se opakujících hidden object scén a povětšinou hodně jednoduché hádanky. I když obsahují jednotlivé scény spoustu barev a jsou interaktivní, stejně působí matným dojmem a nijak na nás nezapůsobily.

Hráč má k dispozici dva běžné režimy hry (normální a obtížný), v obou případech vám ale dohrání Dark Dimensions: Wax Beauty nezabere více než několik málo hodin. Hudební zpracování je nezajímavé, jen sem tam se setkáte s několika strašidelnými zvuky, které vystihují atmosféru hry. Deník se nepovedl a, i když se snaží kopírovat příběhovou linku, nenapoví vám, kde hledat stopy a kam máte pokračovat.

Pokud tedy hledáte něco opravdu invativního nebo nějakou novou výzvu, potom pro vás nebude Dark Dimensions: Wax Beauty nijak zajímavým titulem. Pokud jste ale fanatickým příznivcem dramatických a tajuplných scén, dost možná se vám bude líbit.