MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters Collector's Edition
3.5428571428571
35

Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters Collector's Edition

Dlouho očekávaná adventura Wolf Queen in Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters je konečně tu! Vtělíte se do role známého detektiva a budete bojovat s Královnou vlků! Jak známo, před dávnými lety zabila první Červená Karkulka vlka a ustanovila Řád sester Červené Karkulky! Poté ale zlá Královna vlků polapila dvě sestry a uvolnila celé legie pustošících vlků! Porazte zlou královnu a zachraňte ve hře Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters celou situaci! Stáhněte si tuto fantastickou edici ještě dnes a zcela zdarma a vydejte se do tohoto kouzelného světa!

DARK PARABLES: THE RED RIDING HOOD SISTERS COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK PARABLES: THE RED RIDING HOOD SISTERS COLLECTOR'S EDITION HRY:

DARK PARABLES: THE RED RIDING HOOD SISTERS COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Zcela novou hru s názvem Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters nám přináší světově známí vývojáři hidden object her týmu Blue Tea Games. Pokud jste připraveni zachránit svět od zlé královny vlků a jste ochotni vydat se na dechberoucí výpravu nabitou hidden object scénami, mystickými hádankami a temnými tajemstvími, přečtěte si naši recenzi a poté si stáhněte a začněte hrát tuto skvělou hru!.. Read more

Jedním z nejzajímavějších prvků na této hře z hidden object/hádankového či adventurního žánru je zápletka, která je vsazena do známého pohádkového příběhu pojednávajícího o Červené Karkulce. Spousta video her samozřejmě ráda využije toto známé téma a výjimkou není ani tento titul – tady se ale vše točí kolem pokračování notoricky známého příběhu. Ten pojednává o jakémsi společenstvi Červených Karkulek, které tu bylo utvořeno proto, aby chránilo svět před zlými vlčími duchy a před Vlčí královnou. Svět se ale dostal do velkého nebezpečí poté, co se královna rozhodla poštvat své hrozné vlky a pozabíjet tak všechny žijící Červené Karkulky. Ve hře Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters budete vystupovat v roli detektiva vyslaného prošetřit podivné události dějící se v oblasti, kde tyto pohádkové bytosti žijí.  Dostanete se k Ruth, poslední svobodně žijící Červené Karkulce, a odstartujete tu dobrodružství svého života, ve kterém se budete snažit ochránit všechny Karkulky a tím zachránit celý svět.

Hratelnost tohoto titulu je skvělá, od perfektně nastavených hidden object scén, které nejsou jen přeplněnými hordami zbytečností, ale každá z nich má nějaké své logické řešení. Každý kousek, který zvednete, je součástí něčeho většího, co vám zůstane v inventáři a pomůže vám vyřešit celou zápletku. Pokud jste v tomto hráčském oboru úplnými nováčky, nemějte obavy, k dispozici budete mít mapu, nápovědu a vůbec vše, co budete potřebovat k tomu, aby jste se při hraní někde nezasekli. Mini hry jsou další skvělou součástí Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters. Každá mini hra je originální a zábavná a některé jsou dokonce uspořádány do několika úrovní, takže pro zkompletování celé hry, musíte dokončit spoustu jejich menších oddílů. A to dodává tomuto titulu na komplexnosti.

Pokud si tuto singleplayerovou hru rozhodnete stáhnout, zaujme vás na dlouhé hodiny. Kromě skvělého příběhu a hratelnosti, si vývojáři Blue Tea Games dali hodně záležet také na grafickém zpracování svého dílka. První, čeho si ihned všimnete, je skvělý design hlavních hrdinů. Hlavně ženské postavičky jsou naprosto unikátní a navzájem se od sebe liší. Barvy jedotlivých scén jsou fantastické a je radost se na ně jen dívat. Prostředí jsou vůbec úžasná, sem tam se vám ale stane, že předměty splývají s okolním kovovým či nahnědlým okolím. Perfektně jsou provedeny také cutscény a působivé jsou rovněž do detailu propracované animace.

Hudba a zvukové efekty jsou v Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters na té nejvyšší úrovni, a co je poněkud děsivé, jsou dost realistické. Takže, pokud se například potkáte se zraněnou Červenou Karkulkou, uslyšíte, jak těžce lapá po dechu či sténá. Hra je naplněná zvuky přírody, což vyvolává ještě větší pocit realističnosti. Pokud hraje hudba, což se děje během hidden object scén nebo při řešení hádanek, je vtíravá a děsivá, tedy přesně taková, jaká by měla být.

Pokud si tedy rozhodnete stáhnout volně šiřitelnou demo verzi hry nebo si pořídíte Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters v plné výbavě, určitě vás nezklame. Tato hidden object hádanková adventura vás svou vynikající grafikou a strašidelnými zvuky, svými skvělými mini hrami a záludnými výzvami i svým strhujícím a zajímavým příběhem a hlavními hrdiny, nechá v němém úžasu. Tento titul zkrátka uspokojí potřeby jakéhokoliv hráče.