MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dead Hungry Diner
3.8181818181818
22

Dead Hungry Diner

Připravte se na novou fantastickou time management hru Dead Hungry Diner a vyzkoušejte si nové moderní metody v branži restaurací! Vydejte se do vesnice Ravenwood, seznamte se tu s úžasnými dvojčaty Gabe a Gabby a pomozte jim s řízením jejich podniku. Uspokojte své zákazníky dříve, než se naštvou a odejdou, postarejte se o ně a hlavně dohlédněte na to, aby vám za své objednávky zaplatili. Vydělávejte peníze, vylepšujte své služby a užijte si spoustu skvělé zábavy. Stáhněte si hru Dead Hungry Diner zcela zdarma, vychutnejte si akci a dokažte, že se můžete stát tím nejlepším!

DEAD HUNGRY DINER OBRÁZKY

DEAD HUNGRY DINER RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Dead Hungry Diner je typickou time management hrou od vývojového týmu Black Market Games naplněnou spoustou zombíků, upírů a jiných podobných stvoření. Vy máte za úkol pomoci Gabe a Gabby nakrmit všechny tyto strašlivé tvory a zachránit tak jejich milované městečko Ravenwood. Ale jaká je vlastně tato hra? Podívejme se na ni blížeji... Read more

Tak jako všechny ostatní time management tituly také Dead Hungry Diner obsahuje 50 levelů a dva různé herní módy. Příběh je zasazen do pěti různých lokací a každý level může být ukončen různými způsoby a jeho konec závisí především na tom, kolik peněz jste schopni vydělat. Narozdíl od většiny time management her z prostředí restaurací obsahuje Dead Hungry Diner ve svém menu jen jeden pokrm – mozkové bobule. Na první pohled se může zdát hra celkem tuctová, musíte usadit skupinu hostů, obsloužit ji a hlavně je nenechat dlouho na své objednávky čekat, skutečnost je ale přecejen jiná!

Nedostatečné menu je zcela nepochybně nahrazeno dynamikou celé hry! Díky vašim kouzelným schopnostem totiž můžete zvolit různé herní strategie. I když tempo hry je opravdu zběsilé, soustředit se musíte zejména na rychlé uspokojení vašich zákazníků, protože nervózní a vztekající se hosté, jakými jsou zombíci či vampíři, by měli odćházet co nejspokojenější. Jinak byste se totiž mohli dostat do problémů!

Ztvárnění animací všech příšer je v Dead Hungry Diner perfektní, hudba je rovněž více než snesitelná. Příběh je samozřejmě poněkud profláknutý, humor této hry ale skvěle zpříjemňuje její náladu.

Dead Hungry Diner sice nepřetváří nijak zásadně tento herní žánr, na druhou stranu ale dokazuje, že time management hry jsou stále in a populární. I když je prostředí a základní systém hry celkem neoriginální, najdete tu také dostatek zajímavých zápletek. Příjemnou zábavu!