Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Death Pages: Ghost Library

Vyšetřete v nové hidden object hře Death Pages: Ghost Library záhadný případ zmizení tří teenagerů. Musíte se pokusit zachránit tyto mladé lidi ze spárů krutého alchymisty, který je zaklel do slavné knihy o Romeovi a Julii. Nedopusťte, aby se opakovat tragický osud těchto hrdinů. Během pátrání po stopách budete muset najít spoustu ukrytých předmětů roztroušených v ponuré knihovně a navštívit středověkou Veronu. Stáhněte si tedy Death Pages: Ghost Library a prožijte nezapomenutelné dobrodružství.

Title - Death Pages: Ghost Library Game Download for PC and Mac Description - Get more about Death Pages: Ghost Library, a Hry s ukrytými předměty game devised by Elephant Games. Vyšetřete v nové hidden object hře Death Pages: Ghost Library záhadný případ zmizení tří teenager...

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Death Pages: Ghost Library. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

DEATH PAGES: GHOST LIBRARY OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DEATH PAGES: GHOST LIBRARY HRY:

KOMENTÁŘE PRO DEATH PAGES: GHOST LIBRARY

Slevy dnes

Lost Lands: The Golden Curse

Expires in 26 Aug 2019

FOLLOW US!

Premium Games