MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Halloween: The Pirate's Curse
3.9090909090909
11

Halloween: The Pirate's Curse

Chtěli byste se stát úspěšnými autory s paranormálními schopnostmi? Pokud ano, seznamte se s Danou Knightstonovou vystupující v nové hidden object adventuře s názvem Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel! Vašemu synovci Sebastianovi se dějí hrozné věci! Odkudsi odnikud totiž slyší podivné houslové melodie, které ho děsí! Pospěšte si, vydejte se do Rakouska a odhalte tu všechny duchařské záhady! Najděte v této zasněžené alpské zemi všechna potřebná vodítka! Troufnete si překazit temné plány dřív, než bude pozdě?

HALLOWEEN: THE PIRATE'S CURSE OBRÁZKY

HALLOWEEN: THE PIRATE'S CURSE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Spousta lidí by se ráda proslavila napsáním nějakého světoznámého románu, jenom pár z nich se ale tento velký sen splní. Ba co víc, je jen pár celosvětově proslulých autorů, kteří mají zvláštní schopnosti komunikovat s duchy mrtvých a s jejich pomocí tak odhalovat nejrůznější záhady a tajemství! Ano, uhodli jste, jednou z takových autorek je Dana Knightstoneová, a vývojový tým BoomZap nám ji přivádí v již třetím pokračování série, tentokrát v adventuře s názvem Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel! Pokud jste tedy připraveni na dobrodružství, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách, pokračujte ve čtení našeho review a rozhodněte se, jestli vám hra bude stát jen za stáhnutí volně dostupného dema nebo jestli si ji pořídíte rovnou v plné a neomezené verzi!.. Read more

Příběhová linka Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel je nesmírně zajímavá a originální, ostatně tak jako v každém počinu této série. Znovu se ocitnete v kůži Dany Knigtstoneové, slavné spisovatelky disponující darem komunikovat s mrtvými. Tentokrát ale budete vyšetřovat podivnou smrt mladé slibné houslové virtuozky Elise Fischerové, která žila v domě vašeho příbuzného, Sebastiana Knightstonea. Po vašem příjezdu na místo, budete bojovat se zlodějem, kterého musíte chytit, budete sbírat nejrůznější vodítka a důkazy, řešit Elisynu smrt a celkově spojistost všech událostí před a po vašem příjezdu.

Druhou věcí, která vás v Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel potěší, je hratelnost. Jedná se o singleplayerovou hidden object hru protkanou spoustou logických hádanek a mini her, v jejíž společnosti se budete bavit více než čtyři hodiny herního času. Hidden object scény jsou klasicky na bázi textových seznamů objektů, z nichž některé jsou interaktivní a musíte je tedy nějakým způsobem zkombinovat. Co je ale novinkou, je ten fakt, že se tu setkáte s dvojím typem mini her a hádanek: vizuálními a situačními! Vizuální jsou rozmanité a můžeme sem zařadit skládání obrázků z několika útržků či rozmotávání drátů! Jsou zde lehčí i náročnější kousky, pokaždé se ale v jejich společnosti budete zaručeně bavit! Situační hádanky a mini hry obsahují adventurní prvky a abyste pokročili dále, budete v nich muset kombinovat nejrůznější předměty. To může být pro některé nezkušené hráče samozřejmě dosti komplikované, takže se jim určitě bude hodit nápovědní systém, který vám pokaždé zvýrazní požadovanou akci, případně můžete scénu přeskočit. Obtížnost si můžete nastavit také na počátku hry volbou správného režimu. Na výběr máte ze tří módů obtížnosti. Mapu tu bohužel k dispozici nemáte.

Grafické zpracování je v Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel neuvěřitelné: během spousty rozmanitých scén a lokací budete uchváceni jemnou a krystalicky čistou grafikou s detailně propracovaným prostředím. Statické scény jsou plné malých animací které vdechují hře život a o zbytek se postarají povedené cutscény! Hru si mimochodem můžete zahrát i v režimu wide screen, takže si vaše oko pochutná ještě daleko více! Hudba je rovněž fantastická a orchestrálně vyvedený soundtrack dokonale vystihuje atmosféru prostředí. Dabing je příjemný, opravdu citlivě nastavený, i když by ho mohlo být ve hře možná o něco více.

Celkově je Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel vynikající hidden object hrou s prvky hádanek a adventury, která jen znovu potvrzuje, že je tato série slavná díky svému chytlavému příběhu, skvělé hratelnosti a úžasné grafice. To vše je zabaleno navíc orchestrální hudbou, při níž vám bude naskakovat husí kůže. Stáhněte si tuto hru ještě dnes a prožijte tak úžasné dobrodružství!