MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dům 1000 dveří: Dlaň Zarathustry. Sběratelská edice
3.2901554404145
193

Dům 1000 dveří: Dlaň Zarathustry. Sběratelská edice

Cestujte v pokračování jedné z nejpopulárnější a nejneuvěřitelnější hidden object série Dům 1000 dveří! Je tu nový díl s názvem Dům 1000 dveří: Dlaň Zarathustry. Sběratelská edice! Seznamte se s Kate Reedovou a jejím přítelem Gabrielem, který potřebuje nutně vaši pomoc! Prozkoumejte dům, projděte všech 15 rozmanitých lokací a najděte všechny potřebné předměty. Ve hře Dům 1000 dveří: Dlaň Zarathustry. Sběratelská edice na vás už čeká spousta hádanek a mini her společně se vzrušujícím příběhem.

DŮM 1000 DVEŘÍ: DLAŇ ZARATHUSTRY. SBĚRATELSKÁ EDICE OBRÁZKY

DŮM 1000 DVEŘÍ: DLAŇ ZARATHUSTRY. SBĚRATELSKÁ EDICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

V novém pokračování herní série s názvem House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster od vývojového týmu Alawar Entertainment se potkáte znovu s Kate Reedovou a podniknete s ní báječnou cestu kolem celého světa. Tibet, Jeruzalém, Madagaskar a mnohá další exotická místa musíte navšívit a najít tu různé artefakty, které vám mají pomoci při záchraně obyvatel Domu s tisíci dveřmi, na něž bylo uvalena kletba... Read more

Rychlé vydání druhého dílu této série v nás vyvolalo pochybnosti o kvalitě tohoto titulu, otázkou tedy bylo, zda-li se vývojáři posunuli o krok dopředu nebo jestli jen pokazili reputaci předchůdci této hry House of 1000 Doors: Family Secrets.

Naštěstí je ale House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster plnohodnotným pokračováním této hororové herní série a stejně jako první díl, také v tomto druhém na nás čeká obrovská halda chytře vymyšlených hádanek a stovky záludných hidden object scén. Najdeme tu také kolem třicítky mini her a procházet se tu budeme více než stovkou báječných lokací. Hra sama o sobě je nesmírně kreativní a proces hledání skrytých objektů není vůbec únavný.

Hra obsahuje navíc velmi užitečnou mapu, na které uvidíte, jak odlišné jednotlivé sekce jsou a poznáte tu také, které z nich jste už zkompletovali a které ještě ne. V House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster je celkem jedno, na jakou úroveň obtížnosti tuto hru hrajete (normální nebo expert), neboť oba dva tyto módy jsou řešeny velmi důvtipně. Zklamaní nebudou nováčci ani zkušení hráči hidden object titulů, neboť na obě dvě skupiny vývojáři mysleli a úrovně jsou nastaveny tak, aby odpovídali hráčovým schopnostem.

Vizuálně nás House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster obdařila prvotřídním uměleckým zpracováním. Dokonalá grafika a příjemná hudba vás naprosto dokonale vtáhne do hry.

Stručně řečeno, bude tento titul skvělým doplněním vaší hidden object knihovny. Alawar Entertainment prostě jede!