MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dive: The Medes Islands Secret
4.3
10

Dive: The Medes Islands Secret

Všichni milovníci her, kde hledáte cenné předměty, si bezpochyby oblíbí novou hru Dive: The Medes Islands Secret. Protože se hra s zážitky, nebezpečím a samozřejmě s úkoly odehrává v moři! Dostaň se na Medes Island a prozkoumej oceánské dno, aby si našel prastaré poklady, které tu jsou uschovány už mnoho let! Kusy vraků ukrývají nespočetné množstvé nedocenitelně drahých předmětů ale jen nejodvážnější a nejlepší hledači jsou schoni je najít. Jsi jedním z nich. Stáhni si Dive: The Medes Islands Secret zcela zdarma a zvládni jsou zkoužku pod hladinou moře!

DIVE: THE MEDES ISLANDS SECRET OBRÁZKY

DIVE: THE MEDES ISLANDS SECRET RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud chceš vyzkoušet potápění, tak je tady nová arventura od Cosmonaut games Dive: The Medes Islands Secret právě pro tebe a poskytne ti vzrušující zážitek. V této hře se měníš hledače pokladů Johna Sauderse. Při zkoumání hlubin oceánu v Španělské pobřeží hledáš různé stopy... Read more

Tak postupně, Dive: The Medes Islands Secret je jemná změna od obvyklé rychlejsoucí hry s hledáním skrytých předmětů nebo od logické puzzle hra. Výtvarné zpracování je úžasné, jak poznáš ve hře je toho dost zajímavého ke zkoumání. Ještě k tomu skvělý sountrack a jednoduchý systém, jak se hru naučit hrát. Potápěč se pohybuje pomalu a přibližně odpovídá rychlosti ve skutečnosti. Jediným problémem při plavání můžou způsobit podvodní rostliny a i obyvatelé(zejména ti, kteří tě udeří nebo dokonce zabijí). Ale ikdyž jsi byl zraněn, hra ti umožnuje pokračovat dál v části, kde si byl přerušen.

Co se týče instrukcí a pokynů, tak vůbec nejsou potřeba žádné, protože hra je velmi lehko pochopitelná a logická. Ostrovy jsou velmi dobře nakresleny a podmořský život je vykreslený do nejmenších detailů. Čím dále ve hře postupujete, tím více mořských tvorů se ti ukáže. Dive: The Medes Islands Secret je zřejmě jedna z nejkrásnějších podvodních adventur. Živé okolí, sluneční světlo pronikající obrovskou masou vody a samozřejmě spoutka starověkých ruin. Hra je velmi přemýšlivá, ale i včetně lidožravýc ryb. Zahraj si tento zajímavý titul a prozkoumej krásné mořské zátišiny! Jen pozor na žraloky!