MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra Family Vacation: California
3.8557692307692
104

Family Vacation: California

Máme na způsob, jakým děje Skrytá her objektů jsou založeny na vraždy, únosy nebo nějaké jiné trestné a tajemné události. Všechny tyto pozemky již nudí trochu, ne? Proto Meridian4 a oceánu Media společnosti vyvinuly zcela odlišný herní stejné kategorie. Rodinná dovolená je svěží, druh a barevné hra, kde jste se vydat do Kalifornie spolu s Barb a její rodinou. Barb se bude podílet na herní show ThePriceIsNice!, A váš úkol je pomoci rodině na jejich cestě do Kalifornie a na vítězství Barb to! Přípravy na cestu vždy vás hodně času - na balení kufrů, aby se dospělo k letišti na nose, pak se usadit se v hotelu a cokoliv! Proto se budete nudit nebudete hrát Rodinná dovolená a opravdu těší hry. Jeho vydání bude zahájena velmi brzy!

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ FAMILY VACATION: CALIFORNIA HRY:

FAMILY VACATION: CALIFORNIA RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud hledáš nějakou originální a milou hidden object hru vhodnou pro celou rodinu. Family Vacation: California od vývojářského týmu Meridian4 určitě perfektně splní všechny tvé požadavky. Pokud už jsi unavený ze všech těch krimi příběhů či smutných podzimních rán nebo večerů, toto dílko jistě vdechne do této atmosféry čerstvý vzduch. .. Read more

Family Vacation: California vypadá se svými veselými scénami a animovanou grafikou úplně odlišně od typických ponurých a tajemných hidden object her. Průběh hry je jednoduchý, poměrné pomalý a místy dokonce až vlekoucí se a obsahuje jednu hádanku za druhou. I když se tu najdou některé potřebné předměty k nalezení docela malé, není velký problém je všechny získat. Mini hry nejsou pro dospělé hráče příliš složité, pro ty menší budou ale znamenat prověrku jejich myšlení.

Technické zpracování Family Vacation: California je na velmi vysoké úrovni. Vývojáři udělali všechno proto, aby hru oprostili od všech těch iritujících programových chyb či zadrhávání. Systém nápovědy je dobře organizovaný a funguje bez nějakých problémů. Bohužel ale ve Family Vacation: California chybí jakýkoliv dabing. Přes tento fakt ale hráče neodradí od prodírání se příběhem.

Přesto si ale neodpoustíme připomínku, že případný dabing by určitě udělal hru atraktivnější zejména pro děti. Family Vacation: California je bezesporu rodinným titulem, perfektně vystihujícím pomalou až línou letní atmosféru prázdnin. Pokud jsi rodinný typ, jedná se určitě o vhodnou hru, kterou si můžeš zahrát společně se svými dětmi. Pokud si ale hru vybereš sám pro sebe, nenajdeš v ní vůbec nic, co by mělo potrápit tvůj mozek.