Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition

Uveďte s pomocí moudrých Edwinových rad v nové jedninečné hře s názvem Fantastic Creations: House of Brass zpět do chodu mechanismus a staňte se odborníky na hodinové strojky. Dejte do pořádku celý dům podlaží po podlaží a dostaňte se až nahoru! Ve hře Fantastic Creations: House of Brass na vás už čekají úžasné lokace k prozkoumání společně se spoustou náročných hádanek a rébusů! Stáhněte si tuto nezapomenutelnou hru ještě dnes a zcela zdarma a najděte odpovědi na vaše otázky!

Title - Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Take a look at Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game devised by Big Fish Games. Uveďte s pomocí moudrých Edwinových rad v nové jedninečné hře s názvem Fantastic Creations: House...
Hra Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition
3.6129032258065
31

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION HRY:

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Fantastic Creations: House of Brass je novou exkluzivní sérií hidden object her obsahující spoustu chytrých hádanek a zapeklitých mini her. Big Fish Games, rodiče této svěží herní ságy, se ze sebe snažili vydat jen to nejlepší, aby nás co nejvíce zaujali... Read more

Hned na začátku musíme uznat, že samotná příběhová linka tohoto titulu je opravdu hodně dramatická. Jste jako hlavní hrdina vtáhnut do zajímavého vyšetřování jednoho starého rodinného tajemství. Vaším úkolem přitom bude odhalit záhadu zmizení vašeho dědečka a rozluštění všech jeho složitých rébusů. Fantastic Creations: House of Brass je vůbec hrou, jejíž základy jsou postaveny na příběhu. Ten je tu v každé epizodě precizně rozvíjen a vtáhne hráče okamžitě do zápletky.

Na rozdíl od ostatních moderních hidden object počinů nevybočuje Fantastic Creations: House of Brass z klasického vzorce tohoto žánru. Naopak hra perfektně dodržuje všechny zásady hidden object titulů a přidává některé další. Najdeme tu spoustu vyzývavých hidden object scén, ve kterých nebudete jen slepě sbírat předměty, na které jste upozorněni, ale bude vám dán jen určitý popis, podle kterého budete danou věc hledat. Jako příklad můžeme uvést “Najděte předmět, který rotuje a točí se”. Docela zajímavé, že ano?

Ve Fantastic Creations: House of Brass nenajdete žádné duchy a podobná stvoření, setkáte se tu ale se spoustou mechanických pastí a hádankami. Většina úkolů jsou velmi rozmanité a zajímavé, stejně tak vás uchvátí hidden object scény, které nejenže jsou docela náročné, zároveň se ale na ně také příjemně dívá. Naštěstí je totiž hra zabalena ve velmi dobré grafice, takže se tu určitě nebudete nudit. Milá hudba a příjemné zvukové efekty rovněž přispívají ke skvělé atmosféře napětí a tajemna.

Pokud jste tedy milovníkem různých technických fíglů, Fantastic Creations: House of Brass je hrou určenou přesně pro vás! Užijte si skvělou zábavu!

KOMENTÁŘE PRO FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games