Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Fantastic Creations: House of Brass

Využijte pomoci moudrého Edwina a opravte v nové fantastické a jedinečné hidden object hře s názvem Fantastic Creations: House of Brass jeden přístroj! Odhalte skutečnou pravdu o hodinovém strojku a zrekonstruujte dům podlaží po podlaží, dokud se nedostanete na samotný vrchol! Rozmanité okolí a úžasné scény k prozkoumání na vás už nyní čekají! Vychutnejte si spoustu záludných hádanek a odhalte v Fantastic Creations: House of Brass všechna tajemství! Stáhněte si tuto hru ještě dnes a zcela zdarma a najděte odpovědi na všechny otázky!

Title - Fantastic Creations: House of Brass Game Download for PC and Mac Description - More details about Fantastic Creations: House of Brass, a Hry s ukrytými předměty game created by Big Fish Games. Využijte pomoci moudrého Edwina a opravte v nové fantastické a jedinečné hidden object hře s názv...

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Fantastic Creations: House of Brass. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS HRY:

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Není asi potřeba polemizovat o tom, že originální a barvitý obal her je tím prvním, čeho si člověk všimne a co ho zaujme. A samozřejmě díky svému fantasy světu nás nemohl titul Fantastic Creations: House of Brass od vývojového týmu Big Fish Games nic jiného, než zpočátku uchvátit... Read more

Fantastic Creations: House of Brass je ze začátku díky svému zajímavému příběhu o podivném domu plném tajuplných stvoření a díky pověsti o nekonečném životě velmi lákavý. Na první pohled se jedná o běžný hidden object titul, později ale poznáte, že tu přecejen spíše převládají hádanky a mini hry. Tento fakt by ale nabyl zdaleka takovým zklamáním, pokud by tyto rébusy nebyly tak hrozně fádní. Hidden object scény jsou na tom naštěstí trochu jinak. Vaším úkolem je spíše než hledání nějakého běžného seznamu položek, nalézt například 12 kulatých objektů nebo 12 objektů vyrobených ze dřeva. To je určitě příjemná změna oproti běžným hidden object scénám vyskytujících se obvykle v takových titulech.

Hra se může pochlubit také spoustou zajímavých vizuálních efektů, i když nejsou určitě tím nejlepším, co jsme kdy viděli. Onen strašidelný dům je sám o sobě báječným a krásným místem. Mluvené slovo není zrovna nejsilnější stránkou Fantastic Creations: House of Brass, přecejen ale dodává hře více na živosti a barvitosti. I když je hudební doprovod docela půvabný, občas vyvolává pocit, že nevystihuje přesně to, co se zrovna na obrazovce odehrává. Je příjemný na poslech, nikoliv ale ve hře.

Během hraní hry budete muset často bloudit a přecházet z jednoho místa na druhé, což je škoda, neboť pokud by měl hráč k dispozici nějakou solidní mapu, nemuseli bychom se o těchto nedostatcích vůbec bavit. Bohužel se ale často dostáváte do beznaděje, protože zkrátka nevíte, kde jste už byl a kde ještě ne.

Závěrem musíme bohužel přiznat, že ne všechno zlato je, co se třpytí. V případě Fantastic Creations: House of Brass jsme věřili, že půvabná grafika bude jen doprovázet skvělou hru. Určitě se nejedná o úplně špatný titul, my jsme ale od něho očekávali daleko více. Je to velká škoda!

29, March 2012

KOMENTÁŘE PRO FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games