Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Little Things Forever

Vývojáři týmu KlickTock vám s potěšením představují jejich nový výtvor s názvem Little Things Forever. Jedná se o druhé pokračování známé hitovky, tak se připravte znovu se vrhnout do báječného světa hádanek a hidden object scén. Posbírejte potřebné kousky skládačky, vyřešte jednotlivé hádanky a těšte se na mnohem víc. Hra Little Things Forever vás překvapí svým neuvěřitelným uměleckým zpracováním a skvělým soundtrackem. S tímto titulem se budete neustále jen bavit, na nudu nezbude čas. Počkejte si tedy na vydání Little Things Forever a buďte první, kdo si tuto skvělou hru vyzkouší!

Title - Little Things Forever Game Download for PC and Mac Description - Immerse yourself in Little Things Forever, a Hry s ukrytými předměty game originated by KlickTock. Vývojáři týmu KlickTock vám s potěšením představují jejich nový výtvor s názvem Little Things Forever. Jedná se o druhé po...
Hra Little Things Forever
3.6521739130435
23
Pin it

LITTLE THINGS FOREVER OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ LITTLE THINGS FOREVER HRY:

LITTLE THINGS FOREVER RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Nevíte, co si máte počít, když nemáte v práci šéfa? Váš počítač je starý a pomalý, přesto byste si rádi zahráli něco nového? Jste již unavení ze všech těch hloupých her s vágním a opakujícím se příběhem, zanešvařených hidden object scén nebo nekonečného bloudění? Máme pro vás skvělé řešení! Zahrejte si Little Things Forever, dlouho očekávané pokračování slavného dílka Little Things od týmu KlickTock!.. Read more

Nezáleží na tom, jestli znáte první část této pozoruhodné série, neboť pravidla hry jsou jasně srozumitelná. Ve zkratce je vaším hlavním úkolem najít určité množství určitých položek v barvité hromadě odpadků. Možná to vypadá, že se jedná o jednoznačný úkol, ve skutečnosti se tu ale nesetkáte s obvyklými hidden object scénami s temnými a špatně vykreslenými prostředími. Místo toho vám Little Things Forever nabízí k prohledání barevné listy papíru se stylizovanými ikonami nejrůznějších předmětů včetně miniaturních reprezentantů prehistorické fauny, barevných knoflíků, špendlíků, čajových šálků, modelů helikoptér, lžiček a dalších náhodně rozmístěných objektů.

Co se týče hratelnosti, tak hráč má k dispozici jen jeden herní mód s neomezeným časovým limitem, nápovědou, bez jakýchkoliv trestů za náhodná kliknutí a s jednoduchými mini hrami. Pokud jste ale zvyklí na klasický nápovědní systém se zvýrazněnou položkou seznamu, připravte se na komplikace. Snad z důvodu zvýšení obtížnosti se rozhodli vývojáři KlickTock nahradit obvyklý systém podivným světelným paprskem mířícím na oblast, kde se nachází daný objekt, nikoliv ale na předmět samotný.

Kombinací primitivní grafiky s příjemnou hudbou, neobtěžujícími zvukovými efekty a osobitou hratelností v nás zanechal titul Little Things Forever docela pozitivní dojmy. Nemůžeme vám slíbit, že se vám bude tato hra líbit hned od začátku, pokud ale máte rádi hidden object hry, jednoznačně vám doporučujeme toto poslední dílko společnosti KlickTock vyzkoušet! Příjemnou zábavu!

29, August 2012

KOMENTÁŘE PRO LITTLE THINGS FOREVER

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017