MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Malice: Two Sisters
4.2222222222222
9

Malice: Two Sisters

Poté co Emily náhle zmizela, je jen na vás, abyste pomohli Victorii najít její milovanou sestru! Podaří se vám dosáhnout toho, aby se obě sestry znovu setkali? Zjistěte to v nové neuvěřitelné hidden object hře Malice: Two Sisters! Naposledy byla Emily spatřena ve staré internátní škole, kterou v minulosti se svou sestrou navštěvovala. Vaším úkolem bude prozkoumat opuštěný ostrov, pustou zemi a hledat potřebné předměty. Vyřešte všechny hádanky a odhalte vzrušující tajemství. Stáhněte si Malice: Two Sisters právě teď a zcela zdarma, zlomte prokletí a zachraňte Emily! Hodně štěstí!

MALICE: TWO SISTERS OBRÁZKY

MALICE: TWO SISTERS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jednoho dne zmizel jeden ze členů vaší rodiny a teď je jen na vás znovu přivést milovanou osobu zpět domů. Asi těžko jste nikdyžádný podobný příběh neslyšeli! A tak je tu další ne příliš originální hidden object titul s názvem Malice: Two Sisters. Získá si naše srdce? Bude stát za to nebo ne?.. Read more

Tentokrát budete hrát roli jedné mladé ženy jménem Victoria, která musí projít skrze tuny nejrůznějších hidden object scén tak, aby mohla zachránit svoji milovanou sestru Emily ze spárů zloducha. Všechny scény této hry jsou velmi jednoduché a hledané předměty jsou hodně velké a jasně viditelné. U některých je zapotřebí zvednout víčko od hrníčku nebo rozdělat krabici, další zase souvisejí s jinými objekty a než vám vydají potřebnou indícii, musíte je například opravit.

Některé scény zase postrádají jakoukoliv rovnováhu. Tak například se tu můžete setkat s miniaturními kostkami ležícími v těsné blízkosti obrovského jablka. Tyto místy až komické rozměry objektů dělají z Malice: Two Sisters amatérsky vyvedenou hru. Tento pocit ještě podporují často se opakující hidden object scény.

Během hraní se tu častokrát setkáte s různými hádankami či mini hrami, ty jsou si ale navzájem dosti podobné a nudné. Rébusy jsou snadné až primitivní a vývojáři ani neměli snahu je zajímavým způsobem do hry integrovat.

Co se týče grafického zpracování, tak to je zahaleno podle očekávání do temného hávu, některé předměty jsou ale natolik titěrné, že je můžete velice snadno přehlédnout. Zvuky nejsou nic moc a příliš se nepovedly.

Malice: Two Sisters nás zkrátka příliš nezaujala a velké nedostatky vidíme zejména v atmosféře hry a příběhu.