Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Monument Builders: Titanic

Staňte se v nové úžasné a fantastické Time Management hře Monument Builders: Titanic svědkem rekonstrukce slavného Titanicu a buďte součástí jednoho velkého dobrodružství! Připojte se k přátelskému týmu a začněte společně pracovat na obživnutí této slavné lodi. Najměte zaměstnance a řiďte veškeré činnosti. Předveďte, jak to umíte se dřevem a železem a dohlédněte na to, aby byla celá výroba dokončena včas. Překonejte všechny nástrahy a vypořádejte se se zloději. Nikdo neříká, že to bude snadné, sibujeme ale, že výsledek bude stát za to! Stáhněte si hru Monument Builders: Titanic právě teď a zcela zdarma a připomeňte si ještě jednou příběh Titanicu!

Title - Monument Builders: Titanic Game Download for PC and Mac Description - Look at Monument Builders: Titanic, a Řízení času game projected by Anuman Interactive. Staňte se v nové úžasné a fantastické Time Management hře Monument Builders: Titanic svědkem reko...
Hra Monument Builders: Titanic
2.8181818181818
110

MONUMENT BUILDERS: TITANIC RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Monument Builders: Titanic je nám prezentována jako zcela nová Time Management hra od vývojového týmu Anuman Interactive, ve které bude vaším úkolem znovu postavit slavný Titanic... Read more

Hned intro hráči slibuje opravdu hodně zajímavou Time Management zkušenost se spoustou zajímavých levelů. Po pravdě ale vypadá dost podobně jako hra Eiffel Tower od téže společnosti. Takže naše první výtka se týká zkopírovaného prostředí. Dokonce se tu nesetkáte například ani s doky nebo jinými typickými rysy, které by mohly tento titul alespoň částečně obhájit.

Bohužel ani možnost dohrát level po vypršení časového limitu hráče dostatečně nemotivuje k tomu, aby dokončil celou misi se zlatou trofejí. Hra je celkově strašně jednoduchá a nudná. Možná to nebude vadit hráčům, kteří mají rádi pomalu se vyvíjející Time Management hry, ti kteří ale preferují spíše dynamiku a spád hry budou znechuceni.

Hra je podobná svému předchůdci, přesto v Monument Builders: Titanic jsou určité odlišnosti, jako například možnost upravení kurzoru nebo vyšší rozlišení. Hudba a příběhová linka jsou jiné, jinak tu ale nenajde hráč nic nového a zajímavého. Přestože jsou jednotlivé animace vcelku dobře provedené, to nestačí k tomu, abychom se do téhle hry zamilovali.

Po pravdě řečeno nás tento titul hodně zklamal a nedovedeme pochopit, proč nám vývojáři vůbec servírují tak chabá díla, jakým Monument Builders: Titanic ve skutečnosti je. Myslí si snad, že dnešní fanoušci her touží po primitivních a jednoduchých titulech? Pokud ano, tak se šeredně mýlí.

Pokud jste tedy milovníky tohoto žánru her, Monument Builders: Titanic nemá nic, čím by vás mohl nějak zaujmout, natož potom pobavit.

3, April 2012

KOMENTÁŘE PRO MONUMENT BUILDERS: TITANIC

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games