Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Nostradamus: The Last Prophecy

Pusťte se do největší akce historie jako Madeleine, dcera Nostradama, a pokuste se pomoci svému otci zbavit se smrtelné kletby. Postupně budou vražděni členové mocného rodu a je jenom na vás, abyste vyřešili rébusy a záhady světa Nostradama. Převlékněte se za člověka, který bude jednat s postavami v této historické adventuře, a vyřešte záhadu Nostradama ve hře: The Last Prophecy (Poslední kletba).

Title - Nostradamus: The Last Prophecy Game Download for PC Description - Have a rest with Nostradamus: The Last Prophecy, a Hry s ukrytými předměty game launched by Kheops Studio. Pusťte se do největší akce historie jako Madeleine, dcera Nostradama, a pokuste se pomoci svému o...
Pin it

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Nostradamus: The Last Prophecy. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY HRY:

NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Nostradamus: hra The Last Prophecy je vyrobena společností Kheops Studio a je to adventura se systémem point-and-click (najdi a klikni). Události vás jako dívku Madelaine, dceru Nostradama, zavedou do 16. století, abyste odhalili vraždu a zjistili, jestli se splní věštba dvanácti vražd nebo jestli osudu pomáhá zlý člověk.  .. Read more

Počítačová hra je jasná a jednoduchá: měníte působiště, abyste hledali předměty a spojovali je s jednotlivými osobami. Vzájemný vztah mezi nimi vám pomůže orientovat se ve hře a pomocí kurzoru zjistíte, zda a jakou akci můžete spustit. K dispozici budete mít pomocníka v podobě zoomu, abyste si zvětšili předměty nebo prostředí, změnili je nebo vyřešili hádanku.

Líbí se nám samotný příběh, protože je poutavý a má svůj děj – dozvíte se něco o astrologii, Francii atd. Grafika je skvělá a vybroušená, hudba výborně podkresluje děj a především to jsou smyčce, které zaznívají v kritických momentech! Pokud jde o skládačky a hádanky, jako je například dešifrování kódů a mnoho dalších zápletek,  jsou výzvou a doplňují skvěle příběh hry! Ale pozor, je tady nebezpečí, že Madeleine ztratíte během prvních dvou úrovní, jestliže nebudete jednat dostatečně rychle. Když se tak stane, tak budete bohužel muset znovu vyřešit dvě hádanky po každé její smrti! Krátce řečeno, The Nostradamus je dobrá, logická hra s tajemstvím a dobrým historickým podtextem a bude se vám líbit!

24, March 2009

KOMENTÁŘE PRO NOSTRADAMUS: THE LAST PROPHECY

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017