Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster

Bavte se ve společnosti nové fantastické edice vaší oblíbené hidden object série s názvem House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster! Potkejte se znovu s hlavní hrdinkou Kate Reedovou a pomozte jí a jejímu příteli Gabrielovi prohledat tajemný dům a prolomit jeho prokletí! Hledejte artefakty, zničte sílu drahokamu a užijte si během řešení nejrůznějších záludných hádanek spoustu zábavy! Přijímáte tuto výzvu? Potom si stáhněte hru House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster ještě dnes a zcela zdarma a zachraňte obyvatele tohoto sídla!

Title - House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster Game Download for PC Description - Find House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster, a Hry s ukrytými předměty game designed by Alawar Entertainment. Bavte se ve společnosti nové fantastické edice vaší oblíbené hidden object série s názvem House ...
Hra House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster
3.7234042553191
47

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií House of 1000 Doors: The Palm of Zoroaster. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

HOUSE OF 1000 DOORS: THE PALM OF ZOROASTER OBRÁZKY

KOMENTÁŘE PRO HOUSE OF 1000 DOORS: THE PALM OF ZOROASTER

Slevy dnes

Lost Lands: The Golden Curse

Expires in 26 Aug 2019

FOLLOW US!

Premium Games