MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Secrets of the Seas: Flying Dutchman Collector's Edition
4.1666666666667
12

Secrets of the Seas: Flying Dutchman Collector's Edition

Nové podmořské dobrodružství na vás čeká v právě vycházející fantastické edici hidden object titulu Secrets of the Seas: Flying Dutchman! Prohledejte oceánské hlubiny a odhalte všechny záhady, dokud ještě není pozdě. Seznamte se s děsivými, ale velmi zábavnými, hrdiny, užijte si záludné hádanky, rozmanité mini hry a využijte svůj volný čas k hledání potřebných předmětů. Vysvoboďte svého přítele ze spárů ducha a vraťte se bezpečně domů. Pokud hledáte hru plnou zajímavých bonusů, kvalitní grafiky a příjemné hudby, stáhněte si Secrets of the Seas: Flying Dutchman právě teď a zcela zdarma a ponořte se do světa tajemna! Příjemnou zábavu!

SECRETS OF THE SEAS: FLYING DUTCHMAN COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ SECRETS OF THE SEAS: FLYING DUTCHMAN COLLECTOR'S EDITION HRY:

SECRETS OF THE SEAS: FLYING DUTCHMAN COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Slavný příběh o bláznivém a hrozivém kapitánovi je nám znovu vyprávěn týmem TabaGames v jejich právě vycházející hidden object hře s názvem Secrets of the Seas: Flying Dutchman... Read more

Vaším úkolem tentokrát bude zachránit vašeho nebohého přítele ze spárů přízračné lodi jménem Bludný Holanďan, a ačkoliv tato hra zpracovává známé téma typu „zachraňte kamaráda před zlem“, je zpracována poněkud netradičně. TabaGames totiž do příběhu zakomponovali několik zálpletek, a tak se nemusíme obávat stereotypu.

Přesto ale musíme samozřejmě Secrets of the Seas: Flying Dutchman srovnat také s ostatními pirátskými tituly a po pravdě řečeno se nejedná o nejlepší počin v žánru hidden object. Na druhou stranu si ale tato hra razí svoji vlastní cestu. Žádná jiná hra tohoto typu totiž neobsahuje tolik podmořských scén jako právě tento titul. Každá scéna navíc přesně kopíruje téma hry a užijete si při jejich hraní spoustu pohledů na báječný podmořský svět. Ocenit musíme zejména některé obzvlášť vydařené grafické prvky, jakou jsou například poskakující mořská stvoření a spousta jiných.

Díky excelentnímu uměleckému zpracování, je nesmírně příjemné procházet, jinak docela jednoduchými, hidden object scénami. Kov vypadá opravdu jako kov, bronz působí jako bronz, dřevo je skutečně jakoby nasáklé vodou. Secrets of the Seas: Flying Dutchman zkrátka vypadá věrohodně. Mini hry jsou primitivní a naprosto neoriginální, na druhou stranu hádanky jsou na tom o mnoho lépe a musí hráče bavit. Hidden object scény jsou přeplněné předměty, všechny jsou ale jasně rozpoznatelné.

Některým hráčům se možná nebude líbit časté bloudění, putování nádhernými lokacemi je ale natolik příjemné, že ani příliš neobtěžuje. Hudba naprosto vystihuje atmosféru hry a je příjemná na poslech.

Secrets of the Seas: Flying Dutchman je prostě vynikající hrou, ve společnosti které můžete strávit spoustu nezapomenutelných víkendů.