MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Shadow Wolf Mysteries: Curse of the Full Moon Collector's Edition
4.1551724137931
58

Shadow Wolf Mysteries: Curse of the Full Moon Collector's Edition

Nabízíme vám novou hidden object hru, která překvapí svým krvavým spiknutím a atraktivními lokacemi. Jste v tajemném městě a vyšetřujete případy vražd. Krom toho je město polapeno vlkem, kteýr ohrožuje město kolem půlnoci! Tento vlk je myšlen jako vlkodlak, který zabíjí lidi. Jste vyděšený? Jestli ne, stáhněte si Shadow Wolf Mysteries: Curse of the Full Moon absolutně zdarma a připravte se na hru!

SHADOW WOLF MYSTERIES: CURSE OF THE FULL MOON COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

SHADOW WOLF MYSTERIES: CURSE OF THE FULL MOON COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ohromující umělecké dílo, oblíbená hudba, temná a divná atmosféra a nelineární děj. Co víc si přát od Hidden Object hry? Shadow Wolf Mysteries: Curse of the Full Moon Collector’s Edition od ERS Games Studio přesně odpovídá těmto požadavkům... Read more

Vyšetřujete sérii zlověstných případů, které údajně provádí wolfman (vlčí muž). Procházíte městem a prohlížíte divná místa, zatímco sbíráte stopy. Je zde mnoho objektů k nalezení, takže hledejte na každém rohu. Hra je nelineární s mnohými vraceními zpět a zajímavých možností, jak využít nalezené věci. Je tam herní časopis, který vám pomáhá následovat spoknutí a vyhledávat nejdůležitější stopy. Všechny hidden object scény jsou plné rúzných stylů a všechny objekty velmi rozptýlené. Hádanky a mini-hry jsou standartní, ale se skvělou grafikou a nastavením, které dělá hru poutavou a zajímavou.

Příběh je celkem známý a neposkytuje unikátní odbočky, ale stále je dobře prezentován. Z toho vyplívá klasický vzorec, která ERS Games Studio používá: ustálené, strašidelné hry s rysy dobrodružství. Jistě, Shadow Wolf Mysteries: Curse of the Full Moon Collector’s Edition je jednou z těch her, které vás drží u hry až do konce. Hádanky a mini-hry vás nutí chtít víc a víc. Není divu, že jste zklamán, když je hra u konce.

Nicméně zvuky jsou asi tou největší slabinou Shadow Wolf Mysteries: Curse of the Full Moon Collector’s Edition. Dokonce hlasy postav jsou zvukově otravné. Možná že důvodem je jejich melancholický dialog. Takže bude lepší hrát tuto hru bez zvuků. Celkové se však jedná o pětihvězdičkovou hru. Hráli jsme mnoho dobrých her s ponurým scénářem, ale tato je naprosto jiná a velmi chytlavá. Bravo!