MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Island of Death: Demons and Despair
3.6363636363636
11

Island of Death: Demons and Despair

Vydejte se na temné, ale vzrušující dobrodružství v nové, neuvěřitelné hidden object hře s názvem Island of Death: Demon's and Despair! Mladá dívka Natalie se jednoho dne probudila a zjistila, že zmizel její přítel a venku se potulují po ulicích zombíci. Dokáže Natalie najít svého milovaného a zachránit sebe i jeho před touto noční můrou? Pomozte jí odhalit pravdu a všechna tajemství a udělejte z nich znovu šťastný pár. Počkejte si na vydání hry Island of Death: Demon's and Despair! Vychází již velmi brzy!

ISLAND OF DEATH: DEMONS AND DESPAIR OBRÁZKY

ISLAND OF DEATH: DEMONS AND DESPAIR RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

V dnešní recenzi se podíváme na další hru, která by ráda získala korunu v žánru hororu. Její název je Island of Death: Demons and Despair a vývojový tým, který je zodpovědný za její vytvoření se jmenuje DominiGames. Přestože jsme hráli tento titul pouhých několik minut, odvažujeme si říci, že v něm na hráče čeká tajuplné a úžasné dobrodružství. Pokud jste už vyzkoušeli některou z her podobného ražení, jsme si jistí, že nebudete tímto titulem znechuceni. Stiskněme tedy Play a podívejme se na to, jak ve skutečnosti vypadá... Read more

Nádherné líbanky čerstvě sezdaného manželského páru se změní na odlehlém ostrově v noční můru, a pokud vás zaujala už jen první věta naší recenze, určitě stojí za to podívat se i na zbytek příběhu. Novomanželé John a Natalie se rozhodli vybrat si za místo svých líbanek odlehlý ostrov. Bylo to vzrušující: romantická atmosféra a nádherný oceán. Nic nemělo narušit jejich štěstí. Bohužel se ale mýlili a poklidný pobyt se změnil v hroznou zkušenost. Ráno po probuzení v hotelovém pokoji Natalie zjistí, že její manžel zmizel a zbyl po něm jen vzkaz na stole. Stálo na něm, že si John jen na chvíli odskočil, aby se podíval, co způsobuje podivné zvuky, která z venku zaslechnul. Optimus Natalie však každou další minutou bez manžela upadá až do chvilky, kdy už to nevydrží a vydá se ven do ulic. To, co viděla, jí ale naprosto šokovalo! Ulice byla prázdná kromě jedné skupinky podivných lidí, mezi kterými rozpoznala i Johna. Rozhodla se ale od nich zůstat dál, neboť jejich pohled byl hrozivý. Zdá se, že déšť je tou jedinou překážkou, která jim brání na Natalie zaútočit. Tak tedy takto celá hra začíná. Než-li ji ale začnete hrát, musíte si zvolit ze tří módů obtížnosti. Hra obsahuje také systém dosažených odměn, který je umístěn v hlavním menu. Hrajete za Natalie a společně budete mít za úkol vydržet na prokletém ostrově naživu, najít důvod náhle se vyskytlé epidemie a zachránit svého muže Johna. Pro zkušené hráče adventur to vypadá jako jednoduchý úkol a k dispozici budete mít k vypořádání se se všemi zápletkami všechno kromě mapy. Místo mapy máte jen nápovědu směru a k několika užitečným informacím se dostanete i přes deník. Nejsme si ale jisti, jetli tyto doplňky mohou zcela nahradit interaktivní mapu. Hratelnost titulu je jinak neuvěřitelně pomalá a nudná. Vemte ale jed na to, že to pořád není ta nejhorší věc na této hře. A to je pořádný průšvih! U moderních hidden object hádankových adventur neodpustitelná věc. Během hraní se setkáte se spoustou hidden object scén, ve kterých jsou požadované objekty opatřeny chybným názvem a vy se nestačíte divit, co vývojáři dokázali všechno zpackat. Hádanková část není také nic moc. Rozhodně nečekejte, že byste si nad zdejšími rébusy nějak lámali hlavou – většina z nich jsou nejjednodušší, jaké jsme kdy v životě viděli. Zdá se tedy, že nedostatky této hry stále nemají konce.

Naprosté a zásadní zklamání přišlo i co se týče audiovizuálního zpracování. Grafika je neskutečně zastaralá a vyloženě sráží dojem z průměru na nulu. Posledním hřebíčkem do rakve jsou potom dialogy. Stačí nám tři slova, abychom je výstižně charakterizovali: nevhodné, bez života.

Co říci závěrem? Island of Death: Demons and Despair má bohužel všechny předpoklady stát se nejhorším hrou roku a ani celkem zajímavý příběh nemůže tuto skutečnost změnit. Hra působí, jakoby vývojáři vzali nějakou standardní šablonu, které však nedokázali ani v nejmenším vdechnout život. Doufáme, že se DominiGames přes tento neúspěch přenese a příště nám nabídne něco výrazně jiného.