MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Shiver: Poltergeist Collector's Edition
3.6538461538462
26

Shiver: Poltergeist Collector's Edition

Nudný a monotónní život Ricarda Celliniho se náhle totálně změní, poté co zjistí, že v Anglii zdědil úžasný majetek! Staňte se přáteli hlavního hrdiny nové neuvěřitelné hidden object hry s všeříkajícím názvem Shiver: Poltergeist a pomozte mu hroznou záhadu tohoto starého panství odhalit! Prozkoumejte celý dům a všechna jeho zákoutí, vyřešte spoustu záludných hádanek a zjistěte, co se ve skutečnosti stalo mezi zdmi tohoto sídla! Stáhněte si nezapomenutelnou hru Shiver: Poltergeist ještě dnes a zcela zdarma, ponořte se do světa záhad a odhalte veškerá jeho tajemství!

SHIVER: POLTERGEIST COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

SHIVER: POLTERGEIST COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Shiver: Poltergeist je druhým pokračováním herní série od týmu Artogon Game´s. Jedná se o strašidelný příběh vraždy, chaosu, žhářství a dalších hrozných událostí, které se staly na zděděném majetku od podivných a dávno zapomenutých příbuzných... Read more

Jelikož se jedná o hidden object titul, vašim úkolem tu bude, dostat se těmto podivným událostem na kloub. Ačkoliv je Shiver: Poltergeist pokračováním Shiver: Vanishing Hitchhiker, nehledejte mezi nimi žádnou spojitost, neboť ji zcela jistě nenajdete. Tato hra slibovala solidní hidden object zábavu se zajímavou hratelností a překrásným prostředím.

Bohužel ale při bližším seznámení uvidíte, že v Shiver: Poltergeist nenajdete nic nového nebo překvapivého, co by pro nás znamenalo zajímavou výzvu. Není tu opravdu nic výjimečného, prostě jen řešíte jednoduché hádanky a spousty běžných hidden object scén. Připravit se bohužel musíte také na spoustu vracení se hrou, což samozřejmě hráče vždy dosti irituje.

Hlavní výhodou Shiver: Poltergeist nicméně je její hororová atmsoféra. Jedná se právě o jednu z těch her, při jejichž hraní se cítíte jako součást veškerého dění, přestože grafika není zrovna nejlepši. Překvapivě si tu ale vyslechnete zajímavé rozhovory, stejně jako vás potěší naprosto dokonalé piánové melodie.

I když se nejedná o tak děsnahánějící záležitost, jakou byl první díl této série, Shiver: Poltergeist je atmosferickým titulem, který nadchne všechny fandy hororových her. Na druhou stranu ale nemá valnou hratelnost a nedostatečná obtížnost hry ji předurčuje k tomu, že se nestane součástí seznamu s těch nejlepších titulů. Pokud ale chcete jen zabít nudu během deštivého odpoledne, hra Shiver: Poltergeist vám v tom určitě dobře poslouží.