Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Snow White Solitaire: Charmed kingdom

Love story, mýty, příběhy o princeznách, různé legendy? Jako trpělivost, ale chcete víc? Pak je naše solitérka trpělivost sága pro vás!

Království Snow White je v nebezpečí! Spojte se s Follym trpaslíkem, rytířem, kouzelníkem, drakem, golem a dřevěným goblinem a navštivte 5 kouzelných světů, zničte kouzla a vyřizujte všechny zkoušky, které jste na cestě čelili!

Sbírejte cenné karty, přerušujte zámky, prořízněte vinice a řetězy, zničte kameny a vypusťte ohně a dokončete tuto velkolepou hru! Použijte Joker a další magické schopnosti k dokončení questů!

Hudba a nádherné zázemí okouzlí a uvolní vás jako kouzlo, takže je potěšením dokončit každou úroveň!

Další informace o oblíbených postavách, jejich tajemstvích a příbězích; navštívit středověk a vidět domy elfů, trpaslíků, draků, čarodějů, víl a dalších mystických postav.

Oddejte se od každodenního spěchu! Ponořte se do dlouho očekávaného dobrodružství a zjistěte, co se stalo sněhové bílé po porážce Evil Queen!

Láska karetní hry jako Spider Solitaire, Klasická Solitaire, Pyramid Solitaire, Klondike, Freecell a Perfect Match? Pak je to pro tebe dokonalá logická hra!

Title - Snow White Solitaire: Charmed kingdom Game Download for PC and Mac Description - Try Snow White Solitaire: Charmed kingdom, a Deskové & Karetní game generated by DigiMight.

Love story, mýty, příběhy o princeznách, různé legendy? Jako trpělivost, ale chcete...

Pin it

SNOW WHITE SOLITAIRE: CHARMED KINGDOM OBRÁZKY

KOMENTÁŘE PRO SNOW WHITE SOLITAIRE: CHARMED KINGDOM

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017