MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra Spirits of Mystery: The Dark Minotaur
4
8

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur

Je tu nové pokračování úžasné hidden object série s názvem Spirits of Mystery: The Dark Minotaur. Jste jedinou nadějí pro kouzelné království. Jenom vy totiž dokážete porazit hrozného Minotaura, který se zmocnil čtyř magických stvoření z královského zvěřince. Tato zvířata jsou obdarována kouzelnými schopnostmi a váš nepřítel je získal za účelem použít je a probudit tak starověkou bestii. Temný Minotaurus je jednou z nejhrozivějších stvůr a nikdo neví, co se s celým královstvím bude dít dál. Krásné umělecké zpracování hry Spirits of Mystery: The Dark Minotaur ve vás vyvolá dojem, jakoby ono království bylo opravdové, tak už neváhejte a pokuste se zachránit vaše milovaná zvířata včas.

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Spirits of Mystery: The Dark Minotaur. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR HRY:

SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

V nejrůznějších mýtech a legendách se ocitáme ve vzdálených zemích a potkáváme se v nich s neskutečnými hrdiny a neuvěřitelnými stvořeními! Na světě není snad nikdo, kdo by odolal kouzlu mytologie a mytologie starých Řeků, plná barvitých postav a neuvěřitelných příběhů, je toho nejlepším příkladem. Pokud jste tedy fanoušky tohoto žánru, určitě byste měli vyzkoušet úplně nový hidden object počin z dílny známého vývojového studia ERS G-Studio! Název této kreativní záležitosti je Spirits of Mystery: The Dark Minotaur a pojednává o jednom z nejoblíbenějších stvoření řecké mytologie, napůl člověkovi a napůl býkovi, Minotaurovi! Pokud se tedy chcete o této zajímavé hře dozvědět více, dočtěte si naše review a poté si buď stáhněte volně dostupné demo nebo si pořiďte její plnou verzi!.. Read more

Pokud si uvědomíme, že Spirits of Mystery: The Dark Minotaur je hrou na motivy starořecké mytologie, asi nás nepřekvapí, že příběhová linka titulu je značně kreativní a nápaditá. V příběhu se ocitnete v roli princezny jednoho velkého království, která dostala za úkol najít zvířata, jež zmizela z královského zvěřince. Musí zjistit, kde jsou schována a musí tak učinit dříve, než je podlý čaroděj využije k probuzení děsivého mýtického stvoření, Minotaura. Pokud se mu to totiž podaří, vaše království bude zdevastováno, a to samozřejmě nemůžete dopustit! Je tedy na vás vyřešit toto tajemství a zachránit tak celé království.

Dalším povedeným a hodně vynalézavým prvkem hry je jeho hratelnost. Co je super je ten fakt, že Spirits of Mystery: The Dark Minotaur není pouhou hidden object záležitostí, ale hráči nabídne rovněž elementy logických her či adventury. To jeho herní zážitek ještě umocní. Setkáte se tak se spoustou nejrůznějších hádanek, ponejvíce však budete řešit hidden object scény. Ty jsou nesmírně zajímavé a zábavné a nejsou příliš přecpané předměty. Obsahují zároveň jeden zajímavý interaktivní komponent – tlačítko, s jehož pomocí si přepínáte dvě různé hidden object scény. Jedná se o úplně nový prvek, který tu ještě v romto typu her nikdy nebyl. Mini hry jsou většinou typu “dej k sobě tři identické objekty” a rovněž se hodně podařily. Je to příjemná změna a možnost přepnínání z hidden object scén na mini hry je zárukou, že se nebudete během hrání nudit. Jediným problémem hratelnosti je, že hidden object scény a mini hry jsou místy až moc jednoduché, a to dokonce i pro začátečníky!

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur se nemůže pochlubit jen inventivní hratelností a příběhem, ale rovněž vynikající grafikou a zvukovým zpracováním. Grafika je neuvěřitelná. Budete si vychutnávat barvité okolní prostředí a nádherně vyvedené hrdiny hry. Neubráníte se však dojmu, že jste je už viděli v jiných dílech této série. V pořádku jsou nicméně všechny detaily, jako třeba i kurzor myši. Pokud si k tomu všemu připočtete ještě patřičnou hudbu dotvářející skvěle mystickou atmosféru, cítíte se do celého příběhu skutečně vtaženi!

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur je zkrátka vynikající hidden object hra, a nejen to. Na zábavnosti jí přidávají rovněž prvky žánrů logických her nebo adventur, stejně jako kreativní příběh, který vás nenechá v klidu po dlouhé hodiny, důmyslná hratelnost, jež vás nadchne a samozřejmě také audiovizuální dojem, který váš zážitek pozvedne na ještě vyšší úroveň. Tento skvělý titul byste si prostě neměli nechat ujít!