MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure
5
1

Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure

Není nic lepšího, než když se během hraní her něco přiučíte! Seznamte se s Teddym, který touží po poznání spousty nových věcí a vaším úkolem je mu v tom pomoci! Cílem jeho výletu jsou vzdálené hory, ve kterých žije jeho strýc a během svého putování prožije Teddy spoustu dobrodružství! A sám se s nimi nepopasuje! Zahrejte si tedy spoustu mini her a rozlouskněte bezpočet sofistikovaných hádanek! Arkádová vývojová akce s názvem Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure upoutá pozornost jak dětí, tak i jejich rodičů!

TEDDY FLOPPY EAR: MOUNTAIN ADVENTURE OBRÁZKY

TEDDY FLOPPY EAR: MOUNTAIN ADVENTURE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Polské studio Forever Entertainment S.A. je známé svojí tvorbou her skrze různé platformy, a kromě jiného se mohou tito vývojáři pochlubit hrami ze známé série Teddy Floppy Ear. Floppy Ear (známý také jako Miś Uszatek) je hrdinou slavné polské pohádky vzniklé v dílně Se-ma-foru. Tento seriál má za sebou celkem 104 epizod a ve spoustě zemí je stále vysílán a Floppy Ear tu nadále baví mladé publikum. Úplně nový titul s tímto hrdinou nese název Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure. Pojďme se na něj podívat poněkud detailněji... Read more

Příběh hry je jednoduchý. Možná to tak vývojáři zamýšleli, neboť děti se sice chtějí neustále bavit, zároveň ale nechtějí být příliš zatěžované spoustou nudných detailů. Všechny hry této série se snaží najít rovnováhu mezi touto zábavností a poučením, proto bychom ji chtěli doporučit především mladším hráčům. Ve hře budete následovat kroky roztomilého medvídka a společně se budete učit nové užitečné věci o světě, ve kterém žijete. Vaše dobrodružství začíná v momentě příjezdu Teddyho na nádraží. Teddy se rozhodl navštívit svého strýce, malíře žijícího v prostředí malebných hor. A tak se budete během pěších túr skrze nádhernou krajinou učit spoustě základních prvků umění, jako je paleta barev, nejrůznější tvary, perspektivy a tak dále. Proces vzdělávání je skvěle doplněn zábavnou složkou hry. Ta je prezentována v podobě logických hádanek a mini her. Tady musíme přiznat, že ty nejsou vůbec těžké. Tak například některé z nich po vás chtějí, abyste správnými barvami vymalovali obrázek, jiné zase vyžadují seřadit objekty ve správném pořadí a čelit budete také klasické dvojici obrázků, mezi nimiž budete muset najít rozdíly. Jak můžete vidět, tak se jedná o klasické hádanky, které sice nejsou náročné, vždycky ale hráče dokážou zaujmout. Hra je pozoruhodná tím, že si v ní budete moci s obyvateli oblasti, ve které Teddyho strýček žije, chatovat a vaši noví přátelé vám v některých případech dokonce pomůžou se splněním misí. Tyto úkoly většinou spočívají v nalezení určitého požadovaného předmětu nebo vyfocením něčeho něbo někoho. I jinak je ale konverzace s postavami hodně důležitá: bez ní se totiž dříve nebo později dostanete do slepé uličky. Pokud se tak stane, nápovědní systém vám ukáže, jakou akci máte dále vykonat a také kurzor vás nasměruje k předmětům, které je nutné sebrat. Hra má mimoto integrovaný užitečný tutoriál. Držte se jeho instrukcí a seznamte se tak s jednotlivými prvky hry!

Další oblast, která musí být posouzena je samozřejmě vizuální a zvuková stránka hry. Vývojáři chtěli zachovat duch původního televizního seriálu, a tak se rozhodli použít cartoonovou grafiku. A dopadlo to velice dobře! Grafická prezentace je prostě nádherná, jemná a vaše oči budou připoutány k úchvatným scenériím! Hlavní hrdina, medvídek Teddy, a jeho dvojník z televizní show si jsou opravdu podobní jako vejce vejci, a to bezesporu jeho milovníci ocení! Co se týče audia, tak hudba je naprosto v pořádku a stejně tak perfektně sedí i dabing. Jak audio, tak i vizuální stránka hry jsou zkrátka brilantní!

Celkově můžeme Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure zhodnotit jako perfektní hru pro mladé. Příběhová linka, hratelnost a vizuální prezentace výborně cílí na dětské hráče a těmto pomůže dostatečně rozlišovat dobré věci od těch špatných. Naučit se rozpoznávat rozdíly mezi těmito aspekty se u běžných her příliš často nevidí a je to celkem vzácnost.