MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Tiger Eye: The Sacrifice
4.2777777777778
18

Tiger Eye: The Sacrifice

Dela, hlavní hrdinka nové romanticky laděné hidden object hádankové adventury, je na své druhé schůzce. Ve hře Tiger Eye: The Sacrifice budete čelit spoustě zajímavých úkolů a zvratů, které vás vtáhnou do dechberoucího dramatu. Podaří se vám pomoci Dele uprchnout společně se svým milovaným Harim z Pekingu a uchráníte tak svého přítele? Dokážete oklamat mafii, která nebohou dívku neustále pronásleduje? Všechny tyto výzvy na vás čekají v nové volně stažitelné hře Tiger Eye: The Sacrifice.

TIGER EYE: THE SACRIFICE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ TIGER EYE: THE SACRIFICE HRY:

TIGER EYE: THE SACRIFICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Tiger Eye: The Sacrifice nejenže je novou hidden object adventurou od vývojového týmu PassionFruit Games, ale zároveň dlouho očekávaným titulem, který nám sliboval spoustu zajímavých věcí. Bohužel se ale jedná o další slabou hru s obehraným příběhem a nudnou hrateností... Read more

Znovu se tu setkáte s Delou Reeseovou, mladou neohroženou ženou, a jejím vlastním sluhou jménem Hari. Tiger Eye: The Sacrifice začíná okamžikem, kdy Dela zjistí, že její auto havarovalo a její přítel Kit byl unesen. Dela jde po stopě “tajemného fialového světla” a skončí až v jejím vlastním městě Rose Apple. Zajímavě započatý příběh se však bohužel velmi brzy stává podivnějším a podivnějším.

Při hraní Tiger Eye: The Sacrifice uvíznete při řešení hádanek, hledání předmětů a při hraní mini her, nesetkáte se tu ale s klasickými hidden object scénami a se seznamem objektů. Místo toho vás hra jen vybízí k prohledávání každé oblasti, klikání na předměty a řešení hádanek, na které jste zrovna natrefili. Ve spodní části obrazovky má hráč k dispozici ukazatel, který mu přesně poradí, co by měl dále dělat. Na jedné straně je tu intuitivní hratelnost, která může znamenat určitou výzvu, na straně druhé, pokud jste se nikdy s ničím podobným nesetkali, můžete si připadat ztracení.

Právě z tohoto důvodu působí Tiger Eye: The Sacrifice až nepřirozeně mohutně. Největším problémem tohoto titulu ale je, že vývoj hry postrádá jakoukoliv logiku. Zatímco váš hlavní úkol je vám vymezen hned na začátku, kroky, které k němu vedou, jsou neuvěřitelně náhodné. Většinu času tedy strávíte putováním nahodilými scénami a řešením nahodilých hádanek a mini her. Původně se jednalo o docela slibnou záležitost, která má však za následek jen opakování jednotlivých částí a rozhodně této hře nijak nepomáhá.

Grafika je solidní, nikoliv ale ta nejlepší, kterou jste kdy viděli. Celý dojem ještě zhoršují slabé dialogy a špatný dabing. Měli byste si tedy předem dvakrát rozmyslet, zda si tuto hru zahrát nebo ne.