Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Time Dreamer: Temporal Betrayal

Vydejte ze sebe jen to nejlepší a pokuste se v nové fantastické hidden object hře Time Dreamer: Temporal Betrayal přemoci jednoho nebezpečného zločince! Připojíte se k výzkumnému týmu k jeho misi. Ta se ale jednoho dne úplně zhroutí a vy musíte začít úplně od začátku s cílem předejít podobné nehodě! Seznamte se a vyslechněte spoustu postav jako například otravný snob, odměřený profesor nebo dítě. Předveďte své umění a staňte se skutečným hrdinou! Time Dreamer: Temporal Betrayal je tu jen pro vás, tak si tuto hru stáhněte ještě dnes a užijte si spoustu zábavy!

Title - Time Dreamer: Temporal Betrayal Game Download for PC and Mac Description - Release your tension with Time Dreamer: Temporal Betrayal, a Hry s ukrytými předměty game offered by Tiki's Lab. Vydejte ze sebe jen to nejlepší a pokuste se v nové fantastické hidden object hře Time Dreamer: T...
Pin it

TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL HRY:

TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jak je to dlouho, co jste naposledy měl zabránit nějaké nehodě či zachránit svět? Prožijte tuto zkušenost znovu a vyzkoušejte si novou hidden object adventuru s názvem Time Dreamer: Temporal Betrayal... Read more

Poté co jste se připojil k výzkumnému týmu, byl jste vyslán na misy, na které je vaším úkolem těžba vzácných surovin. Samozřejmě by se ani nejednalo o tento druh herního žánru, pokud by vaše poslání nebylo narušeno nějakými zlými silami. Vaše letadlo mělo havárii a celý svět je teď v nebezpečí. Ve hře Time Dreamer: Temporal Betrayal budete cestovat časem zpět a budete pátrat po jednom zloduchovi.

Je jasné, že používání dvou časových dimenzí není nic jednoduchého a tento způsob ztvárnění hry vyžaduje od vývojářů svědomitost a přesnost. Navíc je tu vždycky určité riziko, že celé provedení může hráče dosti mást. Bohužel právě na tato pravidla vývojový tým úplně zapomněl. Výsledkem toho je, že časté cestování časem vás několikrát hodně rozhodí a mnohokrát se vám stane, že prostě zapomenete důvod, proč to vůbec děláte. Navíc vágní a dost nejasná vysvětlení také nepomohou k tomu, aby hráč dostatečně pochopil hlavní myšlenku celé hry.

Na druhou stranu všechny hádanky a mini hry mají dostatečnou obtížnost v obou herních módech (normálním i pokročilém). Hidden object scény jsou docela povedené a vyznačují se jasnou grafikou, i když je tu i několik situací, ve kterých se nevyhnete použití nápovědního systému.

Celkově řečeno má hidden object titul s názvem Time Dreamer: Temporal Betrayal jakousi podivnou pachuť zábavy. Přes některé nedostatky v příběhové lince se ale dá vyzkoušet.

15, February 2012

KOMENTÁŘE PRO TIME DREAMER: TEMPORAL BETRAYAL

Premium Games
Defense of Egypt

Expires in 1516262400

Love Chronicles: A Winter's Spell

Expires in 22 Jan 2018