MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Upíří sága: Útěk
3.21875
64

Upíří sága: Útěk

Máme tu dobrou zprávu pro všechny fanoušky tajemných upírských příběhů! Seznamte se s pokračováním unikátní hidden object hry s názvem Vampire Saga 3: Break Out! Pomozte jednomu otci nalézt lék na chorobu, která postihla tucty lidí včetně jeho dcery. Vydejte se vlakem do záhadné nemocnice a před tím, než se tam dostanete, vyřešte několik hádanek. Prozkoumejte pořádně toto tajuplné místo a buďte dostatečně stateční, abyste mohli odhalit veškeré záhady. Přijměte tedy tuto velmi důležitou misi a dejte všechno do pořádku. Přejeme vám k tomu hodně štěstí!

UPÍŘÍ SÁGA: ÚTĚK OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ UPÍŘÍ SÁGA: ÚTĚK HRY:

UPÍŘÍ SÁGA: ÚTĚK RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Nová hidden object hra Vampire Saga: Break Out od společnosti Alawar je třetím pokračováním velmi populární série Vampire Saga, ve které je vaším úkolem znovu prozkoumat temná a strašidelná místa městečka Hell Lock. Tentokrát se vžijete do role jednoho doktora řídícího se při vyšetřování podivností tohoto tajuplného města vizemi, ve kterých se mu zjevuje jeho zesnulá dcera. Dostanete se při tom do oblastí, do kterých by se žádná jiná rozumná bytost nikdy neodhodlala... Read more

Hned od vydání Vampire Sagy jsme si mysleli, že máme co dočinění se hrou vysoké kvality. Grafika tohoto titulu bude na velmi vysoké úrovni a hratelnost bude nesmírně příjemná a chytrá. Poté ale scénu po scéně začíná hra poněkud blednout a stává se nezáživnou. Po pár minutách hraní si totiž uvědomíte, že se veškeré dění odehrává v podstatě ve stejném prostředí, jaké tu už bylo ve Vampire Saga: Hell Lock. Brzy se ocitnete ve stereotypu, kdy s cílem najít nějaký předmět jen neustále pobíháte sem a tam. Hratelnost se tedy stane velmi záhy nudnou, jednotlivé objekty jsou navíc hodně mrňavé a nedávají ani příliš velký smysl. Hudební doprovod také nestojí za nic. Zápletka se rozvíjí jen… velmi slabě nebo ještě lépe řečeno nerozvíjí se vůbec.

Jedna věc ale ve Vampire Saga: Break Outu funguje velice dobře, a tou jsou hidden object scény. Kromě klasického seznamu tu máte k dispozici v kroužcích zobrazené předměty, které máte za úkol najít a po jejich nalezení je umístít místo daného obrázku. Kromě toho je tu pár opravdu děsivých stvoření, která vám opravdu naženou hrůzu.

Celkově ale bohužel můžeme říci, že hra Vampire Saga: Break Out je horší než by se mohlo na první pohled zdát. Po několika hodně bolestivých hodinách v její společnosti totiž zjistíte, že jste naprosto znechuceni. Tato hra vám totiž nenabídne nic víc než naprosté zklamání. Bohužel to tedy vypadá, že jsme přišli o další dobrou herní sérii.