MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Tower Unite
5
1

Tower Unite

Tower Unite je sociální virtuální svět MMO hra odvozená od Gmod Tower. Oba vyrobil stejný vývojový tým, který si říká PixelTail Games. Tato hra byla vytvořena s ohledem na herní komunitu a dokonale se hodí pro sociální distanční časy, ve kterých v tuto chvíli žijeme. Svou hratelnou postavu si můžete přizpůsobit až po doplňky, jako jsou klobouky a sluneční brýle. Pak se můžete zdarma připojit k některému z oficiálních nebo jiných serverů hostovaných hráči a bavit se v kondicích vytvořených hráči! Chatujte, tancujte, pijte a poslouchejte hudbu ze SoundCloudu nebo sledujte videa na YouTube - vše dokonale synchronizované. Můžete jít na velmi zvláštní místo zvané Plaza. Je to největší dům s arkádovými hrami naplněný příležitostnými minihrami a konkurenčními závodními hrami. Zahrajte si minigolf, zúčastněte se zombie střílečky shora dolů nebo naskočte do klasické FPS akce. Ukažte své dovednosti v závodě s míčem nebo způsob, jakým zvládnete go-cart v herním režimu Accelerate. Pokud všechny výše uvedené aktivity nejsou vaším šálkem čaje, vytvořte si vlastní byt nebo přidejte své přizpůsobené modely, minihry, modely postav a další obsah do Workshopu Steam, aby si jej ostatní mohli stáhnout zdarma a bavit se s ním. Tower Unite je jedinečný herní zážitek, kde můžete narazit na ty nejkreativnější a nejpoužívanější lidi v celé celosvětové herní komunitě.

Tags: Mini Golf, Multiplayer, Casual, Early Access, Massively Multiplayer, Character Customization, Open World, Funny, Indie, Sandbox, Great Soundtrack, Action, Adventure, Racing, FPS, Zombies, Memes, Third Person, Simulation, RPG

VIDEO

TOWER UNITE OBRÁZKY

Systémové Požadavky

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1 (64-bit)

Processor: 2.4 GHz Dual-Core 64-bit CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX10 Compatible GPU with 1 GB VRAM

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: Integrated graphic cards will have trouble running the game. Disk space will increase over time due to new content added.