Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Viking Brothers 3 Collector's Edition

Připravte zbraně a odpovězte na výzvu bohů, abyste zachránili vesmír před zlem!

Vikingští bratři, Evarand a Boromir, se sotva zotavili z jejich posledního hrdinného dobrodružství, když odejme Odin. Temný bůh Loki se pokouší oddělit vesmír a odvrátit jej v jeho vykresleném obrazu a bohové Asgarda potřebují Vikingy, aby vedli obvinění v obraně všeho, co je čisté a dobré.

Epický příběh vidí, že Vikingští bratři se připojují k bohu Heimdallovi, aby vyřešili tajemství Lokiho plánu. Z ledové říše Niflheimu až do horkých hlubin Helheimu budou Evarand a Boromir čelit temným trpaslíkům, ohňovým obrům, kruté čarodějnici a dalším. Překvapení je bohatá, protože bratři následují Heimdallův lucernu, která ukazuje cestu.

Herní doplňuje krásně vyprávěný příběh tím, že dává hráčům bohatý a obohacující zážitek se širokou přitažlivostí. Fanoušci arkádových her si budou užívat závodění proti hodinám, aby odstranily překážky z každé mapy a porazily nepřátele. Lidé, kteří mají strategickou zkušenost, si budou moci vychutnávat úspěchy při řízení svého času a zdrojů. A hráči, kteří chtějí vychutnat návykové zábavy a živé vizuály, aniž by se obávali časovače, ocení zařazení příležitostného režimu.

Baví se s napínavými výzvami a nabídkou mnoha speciálních funkcí - včetně bonusové kapitoly s vlastním poutavým příběhem - Viking Brothers 3 je okamžitá klasika!

Title - Viking Brothers 3 Collector's Edition Game Download for PC Description - Savor Viking Brothers 3 Collector's Edition, a Řízení času game projected by Alawar Entertainment.

Připravte zbraně a odpovězte na výzvu bohů, abyste zachránili vesmír před zlem!

Pin it

VIKING BROTHERS 3 COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ VIKING BROTHERS 3 COLLECTOR'S EDITION HRY:

KOMENTÁŘE PRO VIKING BROTHERS 3 COLLECTOR'S EDITION

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017