Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Witch Hunters: Stolen Beauty

Vkročte do tajemného světa v nové neuvěřitelné hidden object adventuře s názvem Witch Hunters: Stolen Beauty! Vžijte se do role Angelicy, která byla unesena podlou čarodějnicí známou jako Madam Flemet! Zjistěte, co je to za ženu, zachraňte celou situaci a vraťte vše do správných kolejí dříve, než zemřete! Prozkoumejte úžasné lokace, vyřešte spoustu záludných hádanek a dostaňte se až do cíle. Stáhněte si Witch Hunters: Stolen Beauty zcela zdarma a stravte svůj volný čas ve společnosti této unikátní a vzrušující hry! Příjemnou zábavu!

Title - Witch Hunters: Stolen Beauty Game Download for PC and Mac Description - All about Witch Hunters: Stolen Beauty, a Hry s ukrytými předměty game presented by Big Fish Games. Vkročte do tajemného světa v nové neuvěřitelné hidden object adventuře s názvem Witch Hunters: St...
Hra Witch Hunters: Stolen Beauty
3.7142857142857
7
Pin it

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Witch Hunters: Stolen Beauty. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

WITCH HUNTERS: STOLEN BEAUTY OBRÁZKY

WITCH HUNTERS: STOLEN BEAUTY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Top Evidence Studio, s podporou Big Fish Games, nedávno vydalo hidden object adventuru s názvem Witch Hunters: Stolen Beauty. A právě tato hra se nám před nedávnem dostala na stůl! Navzdory otřepanému příběhu pojednávajícímu o další podlé čarodějnici, jsme zjistili, že je tato hra docela zajímavá a že, až na drobné mínusy, stojí určitě za to... Read more

Prvním záporem je, že zde nemáte vůbec k dispozici deník a mapu, což vám výrazně znesnadňuje navigaci v herním světě. Druhým problémem je dlouhé nahrávání jednotlivých lokací a také zobrazování titulků v cutscénách. Třetím mínusem Witch Hunters: Stolen Beauty je potom, tak jako u většiny titulů Top Evidence Studio, příliš časté vracení se na dříve navštívená mista a také hodně zaneřáděné hidden object scény s hromadou zbytečného harampádí. Jinak na nás ale zanechala tato hra pozitivní dojmy a s těmi se také chceme v tomto review s vámi podělit.

Většina hádanek, se kterými se při hraní této hry setkáte, je naprosto originální. Zatímco v prvních fázích je jejich řešení poměrně jednoduché a vyřešíte je bez jakékoliv pomoci, od druhé kapitoly je jen těžko zdoláte bez tápáni či bez použití strategického průvodce. Dokonce již v jednoduchém módu, který bývá samozřejmě nejjednodušší, vám nestačí jen klasická herní nápověda, obzvláště, když víte, že nápovědní tlačítko příliš dobře nefunguje.

Spousta předmětů a nástrojů, které potřebujete k otevření nových lokací, je rozmístěna po celém herním prostředí. Hidden object scény ale tvoří jen malou část hratelnosti této hry, a poku jste přívrženci klasických hidden object scén s definovaným seznamem předmětů k nalezení, vemte na vědomí, že ve Witch Hunters: Stolen Beauty se budete spíše procházet různými opuštěnými panstvími a budete tu řešit nejrůznější rébusy, včetně klasických logických hádanek či matematických problémů, než jen hledat ukryté předměty.

Witch Hunters: Stolen Beauty vás navíc uchvátí opravdu pozoruhodným vizuálním dojmem. Jednotlivé lokace jsou vykresleny do sebemenšího detailu, obraz ale vypadá vzhledem k bledým a utlumeným barvám s převahou šedé trochu ploše. Díky obrovskému množství kvalitně animovaných dekorací a vysoce interaktivnímu světu však brzy na tuto drobnost zapomenete. Když už ale mluvíme o drobných nevýhodách, ve hře se nesetkáte ani s dabingem a grimovskou kouzelnou atmosféru rozhodně nedoplňuje ani otravná hudba. Rozhodně vám doporučujeme hudební doprovod už na začátku hraní vypnout.

Na závěr jsem si ale schovali, co nás opravdu na této hře uchvátilo a inspirovalo nás pro napsání této recenze! Během hry získáváte pět speciálních schopností, které využijete při řešení nejrůznějších hádanek a rébusů. Tak například “schopnost vidět skrze objekty” vám umožní získat nový pohled na herní svět a otevře vám nové cesty a příležitosti v místech, které jste se už třeba jednou pohybovali. Určitě nepovažujeme tento prvek za naprosto inovativní, neboť tento nápad tu není poprvé, určitě je to ale příjemný doplněk již tak skvělé adventurní hratelnosti.

Jak tedy vidíte, Witch Hunters: Stolen Beauty má jak svá pro, tak i proti, pro jsou ale podle našeho názoru jednoznačně v převaze. Přes poměrně chatrný příběh, nás vývojáři tohoto titulu dokázali přinutit k tomu, dohrát tuto hru až do úplného konce. Celý večer jsme tak strávili bojem se zlou čarodějnicí, a to samotné už asi hovoří za vše. Určitě dejte této hře šanci, stojí totiž rozhodně za to!

21, September 2012

KOMENTÁŘE PRO WITCH HUNTERS: STOLEN BEAUTY

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017