MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra 2 Tasty Too: l'Amour à Paris
3.3867924528302
212

2 Tasty Too: l'Amour à Paris

2Tasty je dlouho očekávané pokračocání. Seznam se s Libby a znovu hledej nové recepty v tomto navykovém dobrodružství! Tentokrát jede Libby do Paříže. Chceš se připojit k ní? Pak hraj 2Tasty Too : l'amour à Paris, kde se ti představí hra kombinující organizační hru spolu s hledáním skrytých předmětů. A je tvou vstupenkou do města lásky! Tvým úkolem je pomoct Libby najít nové nové recepty z francouzské kuchyně. Ale to nebude jediná náplň hry! Libby si najde v Paříži svou lásku v nejromantičtějším městě na světě! A jak říka přísloví, láska jde přes žaludek. Libby to ověří!

2 TASTY TOO: L'AMOUR À PARIS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ 2 TASTY TOO: L'AMOUR À PARIS HRY:

2 TASTY TOO: L'AMOUR À PARIS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Kde na světě si myslíš, že můžeš ochutnat ten nejlepší dezert a dostat několik užitečných lekcí od pravého labužnického šéfkuchaře? Podle vývojářů týmu Maximize Games, tvořitelů her žánru Time Management, je tím zaslíbeným místem Francie. Takže nám ve svém novém titulu s názvem 2 Tasty Too: l’Amour à Paris připravili fascinující projížďku francouzskou kuchyní... Read more

Děj hry se odehrává v Paříži, kam přijíždíš, aby si se zde zdokonalil v tomto byznyse a aby ses naučil dělat všechny ty úžasné dobroty. Jedná se o skvělou kombinaci her typu Time Management a Hidden object. Tvým úkolem tu totiž je nejprve najít potřebné ingredience, poté z nich podle receptu připravit příslušný pokrm a nakonec obsloužit své klienty. Vše ale musíš udělat, jak nejrychleji to jen půjde, jinak nezískáš potřebné skóre. Na jedné straně nabízí 2 Tasty Too: l’Amour à Paris vzrušující a dynamickou hratelnost, při které si užiješ opravdu spoustu zábavy, na straně druhé si ale můžeš zahrát i v poklidném tempu, kdy budeš moci prostě jen obdivovat všechny ty báječné hidden object scény.

Pokud začneš tuto hru hrát, budeš si užívat všech půvabů mixu obou žánrů. Zajímavý příběh, plný kouzelných zvratů a vývoje určitě zaujme fanoušky každého z nich. 2 Tasty Too: l’Amour à Paris se může pochlubit také jedinečnou hudbou a skvělým uměleckým zpracováním, které na každého hráče prostě musí zapůsobit. Dynamická a vyzývavá hratelnost nás zase pobaví díky svému jedinečnému způsobu prezentace.

Jinak řečeno se jedná o jeden z těch mála případů, kdy je pokračování nějaké herní série daleko lepší než první díl. Přidejme si proto 2 Tasty Too: l’Amour à Paris do našeho seznamu nejoblíbenějších her!