MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Aaron Crane: Paintings Come Alive
5
6

Aaron Crane: Paintings Come Alive

Jeden mladý hoch jménem Aaron právě teď nutně potřebuje vaši pomoc! Pomozte mu v nové napínavé hidden object hře Aaron Crane: Paintings Come Alive najít jeho pohřešovaného otce! Nemáte vůbec ponětí, co dělat a kam se vydat, jediné co máte, jsou podivné otcovy nákresy, které nedávají vůbec žádný smysl. Vydejte se tedy společně s Aaronem na toto nezapomenutelné dobrodružství, odhalte všechny záhady a přispějte k znovushledání otce se synem! Úžasné scenérie a náročné hádanky společně s nádhernou grafikou a vynikajícím zvukem už na vás čekají! Stáhněte si hru Aaron Crane: Paintings Come Alive právě teď a zcela zdarma a vychutnejte si skvělý příběh! Přejeme vám hodně štěstí!

AARON CRANE: PAINTINGS COME ALIVE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ AARON CRANE: PAINTINGS COME ALIVE HRY:

AARON CRANE: PAINTINGS COME ALIVE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Aaron Crane: Paintings Come Alive je novou adventurou od vývojového týmu Match Gems, ve které budete zastávat roli syna, který se snaží najít svého zmizelého otce a odhalit význam otcových podivných kreseb... Read more

Vaším hlavním úkolem bude prozkoumat každou sekci, nalézt kód k portálu, a tak se dostat do další úrovně. Jak už je pro takový typ hry obvyklé, hlavní věcí, co tu budete dělat je hledání skrytých předmětů. Počítejte ale s tím, že budete, jak postupně přijdete na způsob využití daného předmětu, dost pobíhat tam a zpět. Na cestě hrou se ale určitě nudit nebudete, k dispozici je vám spousta hádanek, chytrých hidden object scén a zajímavých úkolů, které dělají z této hry opravdu poutavé dílko.

Co se týče grafického zpracování, tak Aaron Crane: Paintings Come Alive splňuje ty nejvyšší požadavky. Každá lokace se vyznačuje velkým množství skvěle propracovaných detailů a všechny hidden object scény jen dokazují, že vývojáři odvedli opravdový kus poctivé práce. Umělecké zpacování jen doplňuje skvělou příbehovou linku.

Jedinou slabinou hry jsou snad jednotlivé hádanky, které jsou poměrně jednoduché, přesto i tak jsou zábavné. Bohužel se ale ten samý typ vyskytuje ve všech úrovních, a tak se jejich řešení stává poněkud stereotypní. Naštěstí je ale dobře vyvedený nápovědní systém, který vám nebude přesně říkat, co máte dále udělat.

Celkově řečeno je Aaron Crane: Paintings Come Alive svěží hrou a je příjemnou změnou od všedních hidden object titulů. Díky tomu, že vás hra „nedrží za ručičku“, přinutí zaměstnat i váš mozek. Jedná se prostě o velmi dobrou adventuru, která není ani příliš loudavá, ani úplně jednoduchá. Je to příjemný závan čerstvého vzduchu po všech těch únavných a nudných hidden object titulech!

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 1.6 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 217 MB