MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Amulet of Time: Shadow of la Rochelle
3.5384615384615
13

Amulet of Time: Shadow of la Rochelle

Vraťte se zpátky časem a staňte se v nové jedinečné a vzrušující hidden object PC hře Amulet of Time: Shadow of la Rochelle svědkem krásné love story! Cestujte do Francie a potkejte se tam s duchem krásné Diane de Poitiers a pomozte mu vrátit se znovu do současnosti. Unikátní hádanky, spousta úžasných scén společně s vysoce chytlavým a nezapomenutelným příběhem už na vás v titulu Amulet of Time: Shadow of la Rochelle netrpělivě čekají! Stáhněte si tuto hru ještě dnes a zcela zdarma a odhalte všechny záhady a tajemství!

AMULET OF TIME: SHADOW OF LA ROCHELLE OBRÁZKY

AMULET OF TIME: SHADOW OF LA ROCHELLE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Je veřejným tajemstvím, že středověká Francie byla plná záhad, zrady a palácových intrik. Pokud se chcete o této skutečnosti dozvědět ještě mnohem více, zahrejte si novou hidden object hru od vývojového týmu BigFishGames s názvem Amulet of Time: Shadow of la Rochelle... Read more

Amulet of Time: Shadow of la Rochelle je novým mimořádně napínavým thrillerem, který pojednává o nešťastném osudu krásné Diane de Poitiers, milenky francouzského krále Henryho II. Jaké záhady asi skrývají pokoje starého paláce? Dokážete odlišit přátele od protivníků? Na tyto a další otázky si budete muset odpovědět sami. Pokud jste tepeve nováčkem a děláte v oblasti počítačových her teprve první krůčky, určitě se vám bude tento titul náramně zamlouvat. A ti, kteří už mají v tomto odvětví nabroušené zuby, zase ocení tuto hru, co se týče skvělé a ohromující hratelnosti.

Pozoruhodný příběh Amulet of Time: Shadow of la Rochelle je psán skutečnými profesionálními scénáristy, a tak tu nenajdeme žádné nudné dialogy a nezáživné scény a nebudeme mít to typické nutkání tyto části přeskočit. Co se týče hratelnosti, tak ta je opravdu skvělá a hra nám může nabídnout spoustu vyzývavých hádanek. Ano, hra je plná různých hidden object scén, zároveň se ale může pochlubit doslova masivním příběhem, skvělými úkoly v každé její části a dokonce i pár opravdu originálními mini hrami. Scény jsou provedeny velmi pěkně (někdy trochu rozmazaněji), bylo by ale příjemné, pokud by obsahovaly některé interaktivní prvky.

Umělecké zpracování je na vysoké úrovni, nedostává se mu ale právě ona interaktivita. Vývojáři se rozhodli věrohodně zachytit historickou epochu šestnáctého století ve Francii a podařilo se jim vytvořit přesně onu atmosféru.

Mysteriózní příběh, mnoho zapeklitých levelů, úžasná grafika a poutavá hudba jsou jen některými přednostmi, kterými hra Amulet of Time: Shadow of la Rochelle disponuje. Užijte si skvělou zábavu, kterou tento titul nabízí!