MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Amusement World!
5
2

Amusement World!

Je jasné, že čas od času každý z nás zatouží po tom vlastnit nějaký bulvár či zábavní park. Pokud se vám tyto sny zjevují častěji, měli byste si neprodleně stáhnout a zahrát hru Amusement World! Tento titul je plný nejskvělejších lunaparků a dechberoucích zábavních parků, které jste kdy na vašich monitorech viděli. Najdete tu kdejakou atrakci, na jakou si vzpomenete: od hraní šipek a ž po střílení. Čtyři země už čekají, až je ovládnete. Každá tato země se liší od těch ostatních svým tématem a charakteristickými postavičkami. Vyzkoušejte Amusement World!, hru plnou perfektních hidden object scén, her a hádanek a uvidíte, že nebudete litovat!

AMUSEMENT WORLD! RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Od nového vývojového týmu Head Right Games, který se zaměřuje na hádankové hry a hidden object tituly, k nám právě nyní míří zcela nový hidden object kousek s názvem Amusement World!. Můžete se v něm vydat na nezapomenutelnou cestu a během ní navštívit nejrůznější zajímavá místa, jako je pirátská země ne země superhrdinů... Read more

Jak sám název hry napovídá, celý příběh se odehrává v zábavním parku, příběh ale není to hlavní, oč tu běží, takže pokud to byl váš hlavní důvod, proč jste si pořídili tuto hru nebo stáhli její volně dostupnou verzi, můžete být zklamáni. Jediné, co může být totiž na tomto příběhu zajímavé, je ten fakt, že se vrátíte do dětství a hra tak ve vás může vyvolat nostalgické vzpomínky. Na druhou stranu se ale připravte na širokou škálu výzev, které na vás při hraní tohoto titulu čekají. Ačkoliv je nám Amusement World! představován jako hidden object titul, přesnější charakteristika by byla originální mix logické hry a hidden object titulu okořeněný poněkud nostalgickými mini hrami. To je, oč v této hře hlavně běží!

Už jste jistě mnohokrát plnili podobné hidden object úkoly a řešili stejné problémy, přesto se vsadíme, že si užijete spoustu zábavy při hraní šesti zajímavých mini her, jakými jsou Skee Ball, Shipwreck´d, Joker Toss a dalšími…

Pokud se rozhodnete stáhnout tuto hru, budete mít možnost si vybrat ze dvou úrovní obtížnosti. Normální mód se bude hodit, pokud jste tuto hru vybrali vašim dětem. Pokud se totiž někde zaseknou a nebudou vědět, jak dál, není nic snazšího, než přepnout do jednoduššího režimu, ve kterém vám k dalšímu postupu stačí získat jen jednu hvězdičku. Velkým plusem tohoto titulu je ovšem především jeho nekonečná znovuhratelnost, kdy zejména na úrovni Expert musíte, při snaze získat všechny tři hvězdičky a nahrát co nejvyšší počet bodů, hrát stále dokola!

Grafika je v Amusement Worldu! Jednoduše nádherná a na hru tohoto ražení mimořádně uhlazená. Barvy při procházení jednotlivými lokacemi jsou svěží a živé a navozují správný dojem z návštěvy zábavního parku. Vývojáři věnovali velkou pozornost i těm sebemenším detailům, takže v hidden object scénách nebudete naštvaní při hledání malých předmětů. Na dobré úrovni je i zvukové zpracování. Zvukové efekty jsou kvalitní a hudba je přesně taková, jaká by pro tento typ hry měla být – tedy veselá!