MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion
3.7142857142857
7

Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion

Odhalte v nové neuvěřitelné hidden object adventuře Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion tajemství domu Sheldona Howarda! Milionář Sheldon před svou smrtí ukryl po mnoha místnostech svého obrovského sídla, které budoval po mnoho let, nesmírně cennou sbírku starožitností. Prohledejte všechna možná místa a najděte potřebná vodítka! Víte proč vlastník tohoto domu nechtěl objasnit důvod, proč vystavěl všechny svoje místnosti? Stáhněte si právě teď a zcela zdarma hru Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion a zjistěte to!

ANTIQUE MYSTERIES: SECRETS OF HOWARD'S MANSION OBRÁZKY

ANTIQUE MYSTERIES: SECRETS OF HOWARD'S MANSION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Coby vyzkoušení si žánru hidden object přichází vývojáři Casual Mechanics s poněkud osobitou, ale docela vyzývavou hrou s názvem Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion... Read more

Příběh pojednává o jednom dlouholetém majiteli staré vily, který měl, jako většina milovníků starožitností, paranoidní potřebu budovat tajné místnosti, ve kterých si schovává své skvosty. Vaším úkolem tedy samozřejmě bude najít všechny cennosti chytře schované všude možně po tomto sídle. Na první pohled se může zdát příběh příliš primitivní, na druhou stranu budete potřebovat opravdu hodně potrápit své mozkové závity, abyste při řešení všech hidden object hádanek uspěli. A čím se budete dostávat ve hře dál, tím více si budete uvědomovat, že Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion je zcela odlišnou hrou, a že obsahuje také spoustu zábavných prvků. Kromě záludných hidden object scén se vývojáři tohoto titulu mohou pochlubit velkou nápaditostí v každém jeho aspektu.

Hra je protkaná nejrůznějšími hádankami a mini hrami, a pokud budete už unaveni hidden object scénami, jsou tu pro vás připraveny vás pobavit. Mini hry jsou hodně rozmanité a těžko jste je kdy předtím už někde hráli. A samozřejmě jsou okořeněny notnou dávkou tajemna. Tou nejlepší vlastností Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion je ale interaktivita této hry. Nápovědní systém je velice šikovně zpracovaný a velkorysý – skip button se načítá každou minutu.

Co se týče zpracování hry, tak to je nesmírně pečlivé a jednoduše brilantní. Detailní scény a skvělé animace vás donutí prostě jen obdivovat půvabné prostředí tohoto titulu. Narozdíl od většiny podobných her, se může Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion pochlubit výborným dabingem, který jen dokresluje celkovou atmosféru.

Pokud jste tedy již unaveni hraním starých statických hidden object her, je nejvyšší čas vyzkoušet Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion.