MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Break the Curse: The Crimson Gems
3.8333333333333
6

Break the Curse: The Crimson Gems

Ponořte se do vzrušujícího a nezapomenutelného hidden object dobrodružství ve hře Break the Curse: The Crimson Gems! Vaším úkolem bude najít Harolda a Elizu, kteří se ztratili během karnevalového veselí. Staňte se odborníkem na magii a tajemno a vyřešte záhadný zločin! Připravte se na záludné hádanky, hrejte mini hry a prozkoumávejte barvité lokace. Hru Break the Curse: The Crimson Gems si můžete stáhnout ještě dnes a zcela zdarma a předvést tak svůj detektivní talent. Hodně štěstí!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Break the Curse: The Crimson Gems. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

BREAK THE CURSE: THE CRIMSON GEMS OBRÁZKY

BREAK THE CURSE: THE CRIMSON GEMS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Musíme uznat, že pokaždé, když se příběh nějakého hidden object titulu věnuje temným dobám, mívá taková hra pokaždé, nebo téměř pokaždé, úspěch. V titulu Break the Curse: The Crimson Gems budete řešit případ únosu dvou cirkusových artistů, které unesl zlý čaroděj... Read more

Atmosféra hry je natolik realistická, že vás bude pocit strachu a nervozity doprovázet do samotného konce. Všechno to začalo zprávou, po které se věci daly do pohybu! Jeden vousatý pirát jménem Lorenzo vás požádal, abyste se k němu připojili na jeho prázdninovou cestu. Cirkusoví umělci zmizí přímo uprostřed jejich vystoupení a Lorenzo, zabavný a duchaplný chlapík, zjistí, kdo je za to odpovědný. Jedná se o místního blázna řízeného podlou čarodějnicí Abigail. Bez dlouhého přemýšlení se vydáváte do Ushertonu, kde budete prohledávat jedno velké panství. Po nějakém čase zjistíte, že Abigail je členkou elitní kouzelnické společnosti. Bude se vás snažit očarovat, její čáry ale odvrátí váš kouzelný prsten.

Break the Curse: The Crimson Gems je především adventurou, která vám nabídne bezpočet lokací k prozkoumání, ve kterých budete muset najít spoustu předmětů, které budete muset při řešení nejrůznějších hádanek náležitě použít. Sesbírejte všechna vodítka a objekty ukryté za každými dvěřmi a v temných zákoutích a ujistěte se, že je máte opravdu všechny, neboť každý z nich se vám bude hodit.

Ve hře se budete často vracet na již navštívené lokace, z nichž většina se v čase mění a vyvíjí. Jednou z nejlepších věcí na tomto titulu ale je jeho logičnost. Nesetkáte se tu s žádnými neuvěřitelnými řešeními problémů, jako bývá například otvíraní bran tenkým kouskem zkaženého sýra nebo motýlem.

Break the Curse: The Crimson Gems je hra plná vynikajících mini her, které spojují adventurní a žánr s prvky logických her. Hry jsou na opravdu profesionální úrovni, a jakmile se vám podaří projít některou z nich, uvědomíte si, že se jedná o jedny z nejlepších kousků. Jsou perfektně namixovány a výborně doplňují celý příběh. Vy si tak dokážete bez problémů představit, jak Abigail zamyká všechny dveře a kódouje je. A pokud nemáte náladu na tyto hry, není nic jednoduššího, než použít přeskakující tlačítko a vynechat je.

Kromě klasického seznamu předmětů budete mít za úkol najít objekty stejného významu: emeraldy, různě ventily atd. Vypadá to jako další mini hra, že ano?

Příběhová linka je plná nečekaných zvratů a zápletek, a věřte nám, nudit se rozhodně nebudete. Je jasné, že čarodějnická tématika není žádnou novinkou, ale jedná se o klasiku tohoto žánru! I když zvukový doprovod se nepovedl a je to prvek, který nás asi nejvíce zklamal, grafické zpracování Break the Curse: The Crimson Gems je na druhou stranu takřka dokonalé. Neštěstí jsou ale dialogy, i tento nedostatek je ale vykompenzován jinými klady, a tak jim po chvíli nebudete ani věnovat pozornost.

Break the Curse: The Crimson Gems je povedená hra, která si vás svou vynikající hratelností získá na dlouhé hodiny a nebudete od ní moci ani odejít! Potrestejte čarodějnici, předveďte, co ve vás vězí a dokažte, že jste opravdovými mistry mini her a záludných hádanek!