MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Cats Inc.
4.5333333333333
15

Cats Inc.

Tři pěkné kočky ukrutně trpí. Ale v nové logické hře Cats Inc. Jsou někde ukryté lahodné uzeniny. Můžeš pomoct těmto třem koťatům najím jídlo pomocí vyřešení skládaček? Máš malou kočku, tlustou kočku a velkou kočku. Nezapomeň, že každá z koček má jiné nadání, které ti pomůže překonat různé překážky a zkompletovat skládačky. Stáhni si hru Cats Inc. zcela zdarma a zbav ty sladké kočičky hladu! Mňau, mňau!


This game is also available for : Android

CATS INC. OBRÁZKY

CATS INC. RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Není to tak dlouho, co jsme si byli naprosto jistí, že žánr puzzle her je ten nejméně vyvíjející se. Ale díky entusiasmu firmy AppMania můžeme pozorovat znovuzrození tohoto žánru. Ve hře Cats Inc. nabízí vývojáři nový styl her puzzle, plný kreativních choutek... Read more

Skočíte do skládačky s jasnou důvěrou v její jednoduchost. Navigujete tři kočky různých velikostí (malá, tlustá a velká) po 30ti úrovních abyste vyřešili skládačky a sesbírali maso. Každá kočka je pozoruhodná svou speciální schopností, která vám pomůže dokončit různé typy skládaček. Podle myšlenky hry se máš přepínat mezi jednotlivými kočkami, abys postupoval hrou dál. Rychlost každé úrovně je dobrá, pro její dokončení stačí splnit jeden nebo dva úkoly, což není otravné.

Ovšem ovládání a reakce hry jsou její nejslabší stránkou. Pohyb koček je to nejhorší ovládání, co jste kdy dělali. Kočky se hýbou ještě i po tom, co už nemačkáš klávesy a další problémy. Někdy je nemožné aby kočka skočila nebo dopadla tam, kde právě potřebuješ.

Nehledě na nedostatky v obsahu ač je dobře zpracovaný a rozpačité ovládání je hra Cats Inc. dobrým prostředkem na zabití jedné nebo dvou hodin volného času. Ale díky svému těžkopádnému ovládání může být hra nazvána největším hlavolamem na herním trhu. Tahle rodinná hrá bude mít dobrou budoucnost když se vyřeší některé problémy. Bav se!