MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Běžící ovce: Malé světy
3.5409836065574
183

Běžící ovce: Malé světy

Doveďte ovečky bezpečně domů v této logické hře pro celou rodinu! Aby ovečky nesešly ze správné cesty, budete jim na zem klást šipky, které povedete kolem nepřátel a dalších nebezpečí tak, aby poslední šipka mířila do domečku na druhém konci ohrady. Jakmile jsou ovečky vypuštěny a na útěku, už je nepůjde zastavit, takže si budete muset všechny tahy pečlivě naplánovat a být vždy alespoň o jeden krok napřed! Hra Běžící ovce: Malé světy vám nabídne živou grafiku, chytlavou hudbu a 250 úrovní navržených tak, aby se zalíbily každému příležitostnému hráči. Vychutnejte si tuto oddechovou a svěží hru od tvůrců hitu Běžící ovce!

BĚŽÍCÍ OVCE: MALÉ SVĚTY OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BĚŽÍCÍ OVCE: MALÉ SVĚTY HRY:

BĚŽÍCÍ OVCE: MALÉ SVĚTY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Hledáte nějakou novou zábavnou hádankovou hru? Do služby se vám znovu hlásí malé ovečky! Dlouho očekávané pokračování série Running Sheep je konečně mezi námi a my se s vámi nyní podělíme o první dojmy z této hry!.. Read more

Díky nám, hráčům, se roztomilý ovečkám podařilo uprchnout z mimozemské lodi a vrátila se zpátky na Zem. Události Running Sheep: Tiny Worlds se tak neodvíjí ve futuristických interiérech, ale na naší domovské planetě, v lesích, v ulicích měst nebo uvnitř útulných skladů. Jak se ale brzy ukáže, současný svět nepředstavuje pro hlavní hrdinky menší nebezepečí, nežli otevřený vesmír a je jen na vás pomoci těmto nemotorům, vyhnout se všem nástrahám. Ve srovnání s předešlými částmi se jádro hry příliš nezměnilo. Vaším hlavním úkolem je provést minimálně jednu ovci přes bludiště tak, že jí ukážete správnou cestu. Pozor ale! Časový limit pro absolvování každého levelu je omezený a čím dále do hry se dostáváte, tím ostřejší tyto limity jsou. Splnění úkolů je tu navíc komplikováno dalšími překážkami, včetně nejrůznějších teleportů, dír, predátorů a dalších nepříjemností. Uvidíte, jak je obtížné soustředit se na sbírání mincí, když se kolem vás potulují nepřátelé. Počet ukazatelů směru, prostřednictvím nichž dáváte vašim ovcím instrukce, je rovněž omezený a vaši svěřenci se nikdy nezastaví, takže budete muset předvést své logické schopnosti, bleskurychlé myšlení a rekaci, neboť budete muset přemisťovat šipku z místa na místo tak, aby se ovce nezřítily do propasti.

Grafika je v Running Sheep: Tiny Worlds sice primitivní, zároveň ale půvabná. Většina prostředí potěší váš orgán zraku, barvy jsou jasné a svěží a úžasné ovečky energicky poskakující po obrazovce jsou opravdu neskutečně kouzelné a rozkošné. Při hraní vás bude doprovázet veselá hudba, která je příjemná a nebude vás ani po delším čase otravovat. Zvukové efekty jsou rovněž na dobré úrovni, snad jen příliš osobité. Tak například, když vlk chytne vaše jehně, ozve se tak zvláštní zvuk, že si prostě tohle drama nijak vnitřně neprožijete.

Samozřejmě i Running Sheep: Tiny Worlds má jako kterákoliv jiná hra své nedostatky. Tak především zde zcela absentuje jakýkoliv jazyk. Místo slov se tu totiž setkáte jen s jakýmisi podivnými symboly a trvá poměrně dlouho, než si uvědomíte, co vlastně znamenají a co vám chtějí sdělit. Druhým mínusem je, že pokud nejste opravdovými fandy vzdělávacích her a komplikovaných logických problémů, Running Sheep: Tiny Worlds vám bude připadat trochu monotónní, neboť smysl hry a její hratelnost se postupem času vůbec nemění. Hráč má k dispozici jen jednu úroveň obtížnosti, která se pomalu stupňuje a konečně se také změnil oproti prvnímu dílu systém ovládání. Nyní jsou všechny akce, včetně umístění, rotace a ničení ukazatelů, ovládány levým kliknutím na příslušné pole. Pokud jste tedy zvyklí na staré ovládání, může být pro vás tento nový systém poněkud nepohodlný, i když podle nás není tak těžké k němu přivyknout.

Running Sheep: Tiny Worlds si ale určitě zaslouží vaši pozornost. Jedná se totiž o jednu z těch her, kterou je takřka nemožné dokončit na jeden nádech, přesto vás bude bavit a budete se k ní rádi vracet. Jinými slovy, pokud milujete náročné hádanky, Running Sheep: Tiny Worlds je přesně tím, co potřebujete! Příjemnou zábavu!