MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Odsuň bednu
4.3333333333333
9

Odsuň bednu

Pomozte v nové, podnětné hádankové hře Push The Box rozkošnému malému prasátku Oink-oink zachránit jeho nejlepšího kamaráda ze spárů velkého, zlého vlka. Snad každý zná příběh o třech prasátcích. Vlk se neustále snaží přicházet s novými metodami, jak těmto malým stvořením ublížit, tak pomozte Oink-oinkovi zachránit jeho přátele, vyřešte spoustu záludných hádanek a dostaňte je z bryndy. Ve společnosti této zábavné hry s vynikající grafikou se určitě nebudete nikdy nudit, tak si stáhněte Push The Box ještě dnes a zcela zdarma.

ODSUŇ BEDNU RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Každý z nás asi zná pohádku O třech prasátcích. Jedná se o klasický lidový příběh se silným morálním podtextem pro všechny děti. Od pradávna koluje mezi lidmi spousta verzí a adaptací této pohádky a velký vliv příběhu se projevil i v multimédiích. Natočeno bylo spoustu animovaných filmů, inscenací a parodií všeho druhu. A samozřejmě se tomu nevyhnul ani herní průmysl. Dnes si blíže představíme právě jednu takovou interpretaci, se kterou k nám přicházejí vývojáři týmu Maximize Games. Název této vyzývavé logické hry je Push the Box. A jakže může být prasátko spojováno s takovou věcí, jako je krabice? Věřte nám, že existují ztvárnění, ve kterých se mohou dít nejrůznější divy. .. Read more

Tři malá prasátka si užívala radostí života, dokud jim do něho nevstoupil zlý vlk a dvou z nich se nezmocnil. Hrdinou hry je to třetí, Oink Oink, které je poslední nadějí pro unesené příbuzné, že ještě někdy uvidí svítit slunce. Oink Oink je za vaší asistence připraven jim pomoci a udělit proradnému únosci pořádnou lekci. Vlk si však nemyslí, že by to Oink Oink dokázal! Zkrátka tohle malé stvoření podceňuje. Oink Oink je však dostatečně statečný a vydá se na cestu do vlkova brlohu. Jak vidíte, příběh je celkem jasný a známý, obsahuje však i několik moderních aspektů. Během hraní se budete muset vypořádat se spoustou pastí nejrůznějších typů v rozlehlém skladišti, kde vlk přebývá a ukrývá své rukojmí. Chtěli byste si tedy tuto hru vyzkoušet? No samozřejmě, že ano! Ačkoliv hra nemá nic co dočinění s populárním filmem Saw, spousta pastí, které tu najdete by mohla tvůrce tohoto proslulého hororu inspirovat. Vyhnout se tu musíte například plamenům, bodcům vystřelujícím z podlahy, těžkým krabicím a spoustě dalších nástrah. Na druhou stranu je ale Oink Oink vybaven nočním viděním a spoustou kuráže, se kterou se vrhá na svůj úkol! Maximize Games se inspirovali některými klíčovými elementy žánru sokoban, což ve finále znamená, že abyste zachránili své kamarády, musíte správným způsobem nasměrovat krabici. Pamatujte však, že s ní můžete pohybovat pouze dopředu! Ujistěte se tedy, jestli jste vykonali správný pohyb a jestli si tím třeba nezablokujete východ z daného levelu. Obtížnost se postupem hry pozvolna zvyšuje a po chvíli budete čelit vlkům (těžko říci, jestli se jedná o klony vašeho hlavního nepřítele nebo jen jeho kumpány). Pokud vlk zahlédne ve svém okolí někoho nepovolaného, začne Oink Oinka pronásledovat, proto se přes vlky musíte dostat pokud možno nepozorovaně.

Hra má jen jeden nedostatek a tím je zvukové zpracování. Melodie se bohužel neustále opakuje dokola a poslouchání pořád toho samého se vám brzy omrzí. Velkým plusem je ale na druhou stranu grafika. Design hry je opravdu skvostný, určitě si ale všimnete nápadné podobnosti se zelenými prasátky z Angry Birds a Oink Oink & Bros. Určitě ale nechceme Maximize Games za něco takového vinit, budeme zkrátka věřit, že zelená prasátka jsou teď prostě jen v módě.

Závěrem můžeme říci, že se jedná o inovativní záležitost! Přestože je hra Push the Box založená na klasické pohádce, obsahuje i několik současných reálií. A zdá se, že je to moderní trend: přidat několik moderních aspektů do tradičních příběhů! Vývojáří se však nespokojili jen s kombinací klasické verze a moderního prostředí, hra je totiž také mixem, co se týče herních žánrů. A to je další bořič nudy. Titul Push the Box si navíc z jednotlivých kategorií vybral jen to nejlepší a skvělým způsobem jednotlivé ingredience propojil! Push the Box vám zkrátka vřele doporučujeme! Zasaďte se o to, aby tento příběh skončil i tentokrát šťastně!