MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Christmas Wonderland 2
3.5714285714286
14

Christmas Wonderland 2

Název nové, úžasné a zábavné hry Christmas Wonderland 2 hovoří asi sám za sebe! Užij si vánoční atmosféru se Santa Clausem a jeho kamarády. Vydej se do báječné země a pomoz elfům učinit tyto svátky těmi nejlepšími. Předveď své hidden object schopnosti, v dílně najdi vánoční předměty jako hračky či sladkosti a užij si zábavu při řešení hádanek! Barevná grafika a skvělá hudba čekají jen a jen na tebe! Hru Christmas Wonderland 2 si můžeš stáhnout ještě dnes a zcela zdarma! Užij si skvělou zábavu!

CHRISTMAS WONDERLAND 2 OBRÁZKY

CHRISTMAS WONDERLAND 2 RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Vánoce jsou beze sporu jedněmi z nejočekávanějších svátků v roce, a to jak mezi dětmi celého světa, tak i mezi dospělou populací. Vývojáři her se ale rozhodně nepředhánějí v nabízení her s vánoční tématikou, neboť toto období je poměrně krátké, i když hodně veselé a intenzivní, a z ekonomického pohledu se firmám tudíž příliš nevyplácí, investovat obrovské sumy do vývoje těchto sezónních produktů. Přesto existuje pár vývojových týmů, jako jsou například Big Fish Games, kteří nám dávají šanci ochutnat atmosféru tohoto svátku v jejich nové hidden object hře s titulem Christmas Wonderland 2... Read more

Hra je docela povedenou ryzí hidden object strategií, ve které nenajdeme žádnou interaktivní složku, jde prostě jen o čistou hidden object zábavu. Dílko rozhodně neoplývá žádnými intrikami a jinými zápletkami, hráš se tu ale střetne se spoustou vánočních záležitostí, které v něm vyvolají patřičnou sváteční náladu. Jedná se o poměrně jednoduchou záležitost vyznačující se středně obtížnými hádankami zaměřenými spíše na začátečníky. Díky jasné grafice a dobrému výhledu na jednotlivé objekty, není větším problémem najít ten nebo onen skrytý předmět. Jednotlivé scény jsou ale těžší a těžší, což je na druhou stranu dobře právě pro nováčky v tomto žánru.

Určitě se Christmas Wonderland 2, stejně jako první díl, nemůže pochlubit nějakými převratnými změnami v hratelnosti. Určitě se ale jedná o příjemný odpočinek od všech těch temných her, obzvláště v této radostné části roku. Příjemná herní atmosféra a vánoční melodie přispívají ke skvělému prožitku při hraní této jednoduché ale hodně chytlavé hry. Tento titul bude zcela jistě dobrým přírůstkem do tvé sezónní herní sbírky. Christmas Wonderland 2 je určen pro hráče všech věkových kategorií a pro celou rodinu. Přejeme ti Šťastné a veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!