MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe
4.2727272727273
11

Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe

Pomozte v nové úžasné a nesmírně zábavné hidden object hře Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe Betty a jejím nejlepším přátelům! Betty zničila svůj vzácný recept za účelem ochránit ho před konkureční hospodou, vítr ale odvál všechny kousky papíru pryč a vy teď musíte pomoci hlavní postavě znovu je získat! Stáhněte si hru Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe ještě dnes a zcela zdarma, užijte si skvělou hratelnost, předveďte své schopnosti a užijte si skvělou porci zábavy!

CORONATION STREET: MYSTERY OF THE MISSING HOTPOT RECIPE OBRÁZKY

CORONATION STREET: MYSTERY OF THE MISSING HOTPOT RECIPE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud jste již unavení a máte plné zuby děsivých vražd, tajuplných panství či detektivních vyšetřování, v Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe, nové hidden object hře vyvinuté týmem Avanquest Software a vydané společností Big Fish Games, si můžete dopřát zaslouženou pauzu a zároveň se uklidnit ve světě soap opery!.. Read more

Jelikož neznáme televizní seriál Coronation Street, poprvé, když jsme se o této hře dozvěděli,  jsme si mysleli, že se jedná o další hidden object titul z tématikou vaření, ve které má hráč za úkol najít po kuchyni roztroušené ingredience a poté z nich připravit nějaký exotický pokrm. To ale není tento případ. Příběh posledního výtvoru Avanquest Software je založený na slavné britském seriálu Coronation Street, který byl poprvé uveden v roce 1960 a jež má více než 7000 epizod. Smyslem hry je, jak už samotný název napovídá, pomoci Betty najít její ztracený recept. To je ale jen malá část celého příběhu. Stejně jako v podobných typech seriálů, i tato hra se totiž hodně zaměřuje na rodinné problémy hlavních hrdinů, kteří většinou potřebují vaši pomoc. Jednotlivé dialogy se dají přeskočit, jsou ale velmi dobře napsané a odpovídají své filmové předloze. Při hraní vás bohužel nedoprovází žádné mluvené slovo, abyste si tedy celý příběh vychutnali, nezbude vám nic jiného, než se pročíst hromadou řádků. Příběh jako takový se rozvíjí jen velmi pomalu a je zde kladen velký důraz na realističnost. V Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe se navíc stanete svědky událostí hlavních hrdinů, které nebyly v seriálu vůbec uváděny. Pokud již znáte sérii Coronation Street a máte ji rádi, hra vás rovněž nezklame, neboť se tu nejenže setkáte se svými milovanými hrdiny, zároveň se ale nadechnete atmosféry vašeho oblíbeného britského města.

Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe spadá mezi typické hidden object hry obsahující spoustu hidden object scén a standartní hádanky. Jinými slovy řečeno, nemáte tu možnost potulovat se světem jen tak na vlastní pěst. Scény jsou tu vyobrazeny coby statický snímek z filmového seriálu pokrytý nejrůznějšími předměty. Určitě ale vypadají daleko lépe, než ta ošklivá prostředí a prapodivně vyvedené postavy z dalšího známého titulu House, M.D., kvůli kterým jsme od hraní upustili už po patnácti minutách. Kredit musíme Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe dát také zato, že i ve vyšším rozlišení je hra pěkná a běží bez problémů. Grafické zpracování si zkrátka zaslouží naší pochvalu, i když i tu najdeme pár nedostatků. Tak například hra je prapodivně orámovaná, takže jednotlivé scény vypadají daleko menší, nežli by mohly být. Obtěžovat hráče mohou také některé vizuální efekty. Pokud například stisknete nápovědní tlačítko, obrazovka vám začne blikat, a pokud máte zrovna označený nějaký předmět, po kterém máte začít pátrat, musíte počkat než se obraz uklidní a vy poznáte, co je daný objekt vlastně zač. Předmětů k vyhledávání tu mnoho není a jejich seznam se generuje náhodně. Vzhledem k dobré grafice, oddychové a příjemné atmosféře a solidnímu ozvučení, Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe by mohla být opravdu brilantní hra, pokud by ale v sobě neměla ukryto pár nedostatků. První co nám na hře vadilo, je nedostatek inovací, a to jak v hratelnosti, tak v grafickém zpracování. Druhou věcí, se kterou jsme měli problémy je ten fakt, že většina objektů, které máte vypátrat je takřka neviditelná. Některé z nich jsou hrozně malé, jiné zase splývají s okolím nebo jsou schovány za jinými objekty, takže z nich vidíte jen nepatrnou část. Setkáte se tu rovněž s pár průhlednými předměty, které vypadají přesně jako stíny na zdi a jejich zpozorováni je potom skoro nemožné. Výsledkem toho všeho je, že je skoro nemožné projít jednotlivé scény bez použití nápovědy. Nápověda se naštěstí obnovuje velmi rychle a nejste tu penalizovaní ani za náhodná kliknutí. Co se týče hádanek, tak ty nejsou tak početně zastoupené jako hidden object scény a nejsou ani nijak náročné. Přesto, že mini hry v Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe nejsou nijak originální, byli jsme také trochu zklamání z toho, že zde chybí instrukce na jejich hraní.              Hrou vás při jednotlivých cutscénách doprovází pořád jedna a ta samá melodie, což je trochu otravné, zvuky prostředí jsou jinak povedené a rozmanité. Mějte na paměti, že v hidden object scénách neuslyšíte žádnou hudbu a jak už jsme se zmínili výše, s dabingem se tu nesetkáte vůbec. Bohužel nebyl k vývoji hry přizván žádný herec z tohoto seriálu, a tak se budete muset procházet stále těmi stejnými lokacemi, s jakými jste se již setkali, jen s tím rozdílem, že jsou jinak uspořádány a obsahují nové dialogy.

Pokud tedy znáte sérii Coronation Street a máte rádi její hrdiny, budete asi potěšeni, že se můžete se svými oblíbenci znovu setkat. Příjemnými dialogy, poutavým příběhem a fotorealistickou grafikou určitě má Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe dobrou šanci získat si srdce leckterého hráče. Poslední dílko Avanquest Software je hodně specifickým počinem a určitě ho lze doporučit všem milovníkům klasických soap oper a všem, kteří mají rádi nekonečné dialogy a příběhy. Hratelností s takřka neviditelnými předměty v hidden object scénách a vůbec množstvím těchto scén si podle našeho názoru může hra získat i zatrvzelé fandy hidden object žánru. A konečně titulu by měli dát šanci i ti, kdo jsou již unaveni všemi těmi stále se opakujícími hororovými příběhy. Coronation Street: Mystery of the Missing Hotpot Recipe zkrátka určitě stojí za to!