MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Criminal Minds
3.8050847457627
118

Criminal Minds

Hra Criminal Minds od společnosti Legacy Interactive byla vytvořena na motivy známého televizního seriálu televize CBS Myšlenky zločince. V této dlouho očekávané hře se dostanete do jednotky Behviorální analytiků FBI a stanete se tu členy prestižní skupiny profesionálních detektivů, kteří se mohou pochlubit výbornými výsledky v oblasti těch nejhrozivějších zločinů. Stanete se tedy členem tohoto týmu, budete řešit spoustu logických problémů a zužovat tak okruh podezřelých. Vaším úkolem bude ohledat místo činu, najít tu co nejvíce stop a také vyslýchat jak podezřelé, tak i oběti, a dostat se tak k opravdovému viníkovi. Každý člen vašeho týmu má specifické dovednosti, které vám pomohou najít motivy zločinců a odtajní vám také jejich budoucí plány. Hra Criminal Minds bude k dispozici již velmi brzy a měla by být vydána v nejbližsí budoucnosti! Tak sledujte i nadále vývoj situace!

CRIMINAL MINDS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Criminal Minds je další hidden object hrou, jejímž vydáním spoléhá tým Legacy Games na fanoušky populární detektivní televizní show se stejnojmenným názvem. Vývojáři ani nemuseli při připravování tohoto titulu investovat příliš mnoho času, peněz a úsilí, neboť většinu z toho za ně udělali tvůrci seriálu... Read more

Hra se točí, stejně jako celý detektivní seriál, kolem specializovaného oddělení FBI, ke kterému se připojíte coby člen týmu a budete tu řešit sérii otřesných zločinů a odahlovat jejich pachatele. Připravte se na hledání spousty indicíí, vyslýchání svědků a podezřelých, na analýzu důkazů a další operace související s vyřešením případu. Využitím známého příběhu se nemuseli v Legacy Games obtěžovat žádnými herními zvraty, vývojáři jen použili již existující ingredience a použili je správným způsobem.

Naštěstí se rozhodli celou hru pojat tímto způsobem, přesto bychom tu několik chyb našli. Criminal Minds je sice novým hidden object titulem, ve skutečnosti ale vypadá jako pět let starý počin. Zpracování není tak zářivé a uhlazené, jako vidíme ve většině moderních her tohoto typu. Scény jsou dost neostré a některé dokonce špatně vypixelované. Zatvrzelí fanoušci seriálu nicméně jistě ocení autentické vzezření hlavních hrdinů. Většina z nich totiž vypadá přesně tak, jako v televizi!

Hidden object scény jsou přeplněné jednotlivými předměty, přesto jsou ale zajímavé a unikátní. Musíme uznat, že Criminal Minds je dobrou interaktivní hrou, ve které jste obklopeni nejen klasickými hádankami, zároveň si ale můžete popovídat s lidmi a tak získat třeba nové úkoly či indicie. Nápovědní systém funguje skvěle, občas dokonce jako skutečný strategický průvodce hrou. Jakmile dostanete nějaký nový úkol, okamžitě jste zahrnuti detailními instrukcemi, které vás ochrání před jakýmikoliv nepříjemnými situacemi.

Pokud jste tedy fanoušky televizního seriálu, nenechte si nový hidden object titul plný trestných činů a zločinců s názvem Criminal Minds rozhodně ujít. Hodně štěstí, moji milí detektivové!