MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth
5
1

Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth

Vydejte se v nové neuvěřitelné hidden object adventuře s názvem Dark Lore Mysteries: Draco Nocte do světa strachu a neodhalených tajemství! Výtvor Gogii Games a Big Fich Games slibuje být opravdu mistrovským kouskem. Vaším úkolem je vyšetřit vraždu, do které je zapleten samotný Drákula, tak prošetřete tento záhadný čin, vyřešte všechny záludné hádanky a odhalte skutečnou pravdu. Nezapomenutelní hrdinové a nádherné lokace na vás v Dark Lore Mysteries: Draco Nocte již čekají! Počkejte si na vydání této jedinečné záležitosti a užijte si skvělou zábavu! Vychází již velmi brzy!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

DARK LORE MYSTERIES: THE HUNT FOR TRUTH OBRÁZKY

DARK LORE MYSTERIES: THE HUNT FOR TRUTH RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Svět upírů je odjakživa nesmírně zajímavým a mysteriózním místem a již dlouhá léta je inspirací pro spoustu hidden object her. Přitahuje nás na něm kouzlo tajemného nebezpečí číhajícího za každým rohem a nahánějícího nám husí kůži. Dnes si představíme jeden takový zajímavý kousek s názvem Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth. Tato okouzlující hidden object hra k nám přichází od vývojového týmu Gogii Games, a pokud byste se rádi vydali na krev vysávající dobrodružství v jednom malém městečku, kde vás mohou ochránit jen vaše logické schopnosti, potom neváhejte a vydejte se na tento nezapomenutelný výlet! Nejdříve si ale samozřejmě dočtěte naši recenzi a zjistěte o tomto titulu ještě více... Read more

Nejprve si povíme něco více o příběhové lince Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth. Pokud se setkáme se hrou, ve které vystupují upíři, obvykle to bývá známkou toho, že příběh nejspíš nebude příliš originální. Přestože se v dnešní době většina titulů točí kolem populárních filmů typu Twilight, tato hidden object hra je důkazem toho, že může být příběh i dostatečně inovativní. Ocitnete se v něm v malém městě zvaném Wallachian, které se z poklidného místa přeměnilo během pár týdnů ve scénu, kde se odehrávají hrůzostrašné zločiny! Vaším hlavním úkolem tedy bude odhalit záhadu ukrývající se za tajemnými úmrtími a vystopovat chladnokrevného zabijáka. Co ale na začátku netušíte, je, že oním vrahem je upír mstící se na všech, kdo mu ubližovali, když byl ještě mezi živými. A co s tím máte udělat vy? Musíte zachránit město! Pokud vás už jen samotný příběh zaujal, stáhněte si a vyzkoušejte volně dostupné demo, a v případě, že jste přesvědčeni o tom, že se vám bude hra líbit, pořiďte si ji ve verzi plné.

Druhým prvkem Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth, na který se podíváme blíže, je hratelnost. Jedná se o hidden object titul s prvky logických her a adventury. Hlavní důraz je přitom kladen na hidden object stránku titulu, ve které máte za úkol najít předměty uvedené na textovém seznamu. Problémem ovšem je, že jsou tyto scény někdy trochu nudné, neboť v nich prostě jen slepě sbíráte jednotlivé položky. Běžnou rutinu naštěstí naruší hádanky a mini hry. Mini hry jsou sice celkem zajímavé, některé z nich jsou však bohužel až příliš jednoduché. Hráč má k dispozici nejrůznější nastavení, takže není problém si hru přizpůsobit podle potřeby: na výběr máte ze dvou módů obtížnosti, které se od sebe liší rychlostí obnovení nápovědy. Nastavit si ale můžete celou řadu dalších věcí, včetně grafiky a hudby.

Co se týče grafického a zvukového zpracování Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth, tak ty jsou kouzelné! Hudba je obohacena spoustou zvukových efektů, které, společně s dabingem, skvěle dotvářejí děsivou atmosféru. Během putování hrou se setkáte se spoustou nejrůznějších zvuků okolního prostředí, která vás rozhodně nebudou obtěžovat. Grafika je mixem 2D prostředí se skvělými animacemi. Vizuální zážitek dotváří barvité scény a skvěle vykreslené hlavní postavy.

Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth je skvělým počinem, co se týká audiovizuálního dojmu. Hra disponuje také velice zajímavým příběhem točícím se kolem upírů podpořeným velmi dobrou hratelností se spoustou hidden object scén. Užijte si při hraní tohoto titulu spoustu skvělé zábavy a nezapomeňte se o něm zmínit ani svým přátelům a známým!