MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Mysteries: The Soul Keeper Collector's Edition
4.0588235294118
17

Dark Mysteries: The Soul Keeper Collector's Edition

Dark Mysteries: The Soul Keeper vám otevře dveře do světa duchů, tajemství a neodhalených záhad! Potkejte se znovu s podlým psychopatem Charlesem Dexterem Wardem, kterému se tentokrát podařilo uprchnout z psychiatrické léčebny a vrátit se do svého rodného Pawtuxet Islandu. Vydejte se tedy na tento ostrov a probádejte ho a zjistěte, proč jeho obyvatelé buď zmizeli nebo zemřeli. V této děsuplné a temné hidden object adventuře budete moci předvést své schopnosti, tak si počkejte na vydání Dark Mysteries: The Soul Keeper a zjistěte, jak se celý příběh skončí! Vychází již velmi brzy!

DARK MYSTERIES: THE SOUL KEEPER COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK MYSTERIES: THE SOUL KEEPER COLLECTOR'S EDITION HRY:

DARK MYSTERIES: THE SOUL KEEPER COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Povolání detektiva je hodně nebezpečné a ne každý ho může vykonávat a dělat ho opravdu dobře. Vyžaduje totiž sílu, vůli, bystrost, chytrost a odvahu, stejně jako rychlé reflexy v kritických situacích a charisma a řečničcké schopnosti v jiných situacích. Pokud jste čekali na hru s vynikajícím příběhem a stejně tak skvělými dalšími aspekty, potom si troufneme říci, že je vaše čekání právě u konce! Nová hra s názvem Dark Mysteries: The Soul Keeper přináší všem nedočkavým hráčům vývojový tým Ceracus Media, jehož právě série Dark Mysteries proslavila. Pokud jste tedy připraveni vydat se na dechberoucí cestu, při které se vám bude prohánět mráz po zádech a váš mozek bude pracovat na plné obrátky, dočtěte si naše review a poté vyzkoušejte tento titul!.. Read more

Pokud si stáhnete a začnete hrát tuto hru, budete uchváceni neuvěřitelně originálním příběhem na motivy knihy H. P. Lovecrafta. Příběh je velice temný a děsivý a není určitě vhodný pro dětské hráče. Pojednává o zvrhlém psychopatovi jménem Charles Dexter Ward, který uprchl s psychiatrické léčebny a vrátil se do své domoviny na Pawtuxet Islandu. Tento kdysi půvabný a poklidný ostrov dnes vypadá daleko hrozivěji, neboť všichni jeho obyvatelé jsou buď mrtví nebo pohřešovaní. Ti, kteří přežili nebo nezmizeli na věčnost, jako jsou třeba duchové, se prohání po opuštěných ulicích. Během svého vyšetřování budete prozkoumávat hrobky, nejrůznější druhy na první pohled opuštěných usedlostí a tak dále. Jak budete postupovat hrou, brzy zjistíte, že Ward není zdaleka jedinou věcí, které byste se měli obávat. Společně s nádechem magie a nekromacie Dark Mysteries: The Soul Keeper obsahuje všechny elementy temných a „děsivých“ hidden object her, včetně zasmušilé grafiky a a architektury viktoriánské éry.

Dark Mysteries: The Soul Keeper je povedenou hidden object hrou se spoustou logických hádanek a mini her, posílených o prvky žánru adventury. Jedná se o velice náročnou záležitost, a pokud budete chtít projít hrou snázeji, můžete si zvolit podle svého gusta jednu ze tří úrovní obtížnosti: jednoduchou, normální či těžkou. Hidden object scény jsou standartní a vesměs interaktivní, takže budete muset kombinovat nejrůznější přeměty mezi sebou. Nestačí tedy jen najít klasicky objekty ze seznamu. Jednotlivé předměty jsou zřetelné a jasně viditelné, pokud ale provede příliš mnoho náhodných kliknutí, dostanete časovou penalizaci. Rovněž hádanky a mini hry patři k tomu nejlepšímu, co je v žánru hidden object k nalezení, nepatří však určitě mezi nejtěžší. Pokud vás ale přesto budou některé z nich příliš trápit, můžete je jednoduše přeskočit nebo využít pomoci nápovědního tlačítka. Pokud se někde ztratíte a nevíte co si počít dál, můžete využít také deník.

Už nyní jste se možná rozhodli, že si namísto stažení volně dostupné demo verze Dark Mysteries: The Soul Keeper pořídíte verzi plnou, počkejte si ale ještě na zhodnocení grafického a hudebního zpracování! Ty dohromady vytvářejí jednoduše vyjímečnou atmosféru. Ručně malovaná grafika je perfektní, objekty jsou jasně rozpoznatelné a budete uchváceni množstvím jejich barev. Hudba je příjemná a dokonale sedí k hernímu prostředí.

Dark Mysteries: The Soul Keeper je vynikající hidden object hrou, která v sobě kombinuje jen to nejlepší. Nádherná grafika a příjemná hudba, poutavý příběh a skvělá hratelnost, to vše vytváří neuvěřitelně zajímavý mix a určitě byste tedy měli tento jedinečný titul vyzkoušet!